نمناک ورزشفوتبال مراسم “تشییع هادی نوروزی” در بابل + تصاویر
تشییع هادی نوروزی ، مراسم تشییع هادی نوروزی
درگزارشات لحظه به لحظه اخبار بسیاری از مراسم “تشییع هادی نوروزی” کاپیتان سابق تیم فوتبال پرسپولیس منتشر شده است که حضور پسر هادی نوروزی و ازدحام جمعیت بخشی از حواشی این مراسم بود.
تاریخ انتشار : 11 مهر 1394
بازدید : 20,822 نفر

مراسم تشییع هادی نوروزی در بابل

هادی نوروزی بامداد روز پنجشنبه به دلیل عارضه قلبی درگذشت.

* مراسم تشیع و تدفین این بازیکن در روستای کپورچال امروز برگزار می شود.

* هواداران و مردم شهر کپورچال خود را به خیابان ها رساندند تا در مراسم تشیع ورزشکار شهر خود حاضر شوند. ازدحام به قدری زیاد است که مراسمی که قرار بود در این رابطه برگزار شود با اختلال روبرو شد. هیچ راهی برای ورود پیکر او به سطح شهر نیست و مسئولان در حال تلاش هستند تا به این مراسم نظم بدهند.

پسر هادی نوروزی در مراسم تشییع هادی نوروزی

هانی نوروزی، پسر هادی نوروزی، کاپیتان فقید پرسپولیس با حضور در میان عزاداران حاضر در جلوی حجله تدارک دیده برای این بازیکن جو ویژه و خاصی به وجود آورد به طوری که هیچ کدام از حاضران نتوانستند جلوی جاری شدن اشک های خود را بگیرند. او از سوی مادر خود مامور خوشامدگویی به عزاداران شد.

پسر هادی نوروزی

ازدحام مقابل سردخانه بابل

خانواده هادی نوروزی و جمع کثیری از مردم مقابل سردخانه بابل منتظر تحویل پیکر هادی نوروزی هستند .
کاروانی که صبح از زادگاه کاپیتان پرسپولیس راه افتاده بود ، به بابل رسیده . در حال حاضر ازدحام عجیبی در شهر برپاست و همه در انتظار آغاز مراسم اند.

تشییع هادی نوروزی

ازدحام بی مهار جمعیت در ورزشگاه هفتم تیر

مردمی که روی سکوهای ورزشگاه هفتم تیر را اشغال کرده بودند، در نهایت به زمین چمن آمده و این ازدحام مانع از تشییع جنازه هادی نوروزی در این ورزشگاه شده است.

در حال حاضر فضای کلی بسیار احساسی است و این مساله بی نظمی شدیدی را در برگزاری مراسم تشییع جنازه هادی نوروزی کرده است. لحظاتی پیش حاضرین در ورزشگاه هفتم تیر با شنیدن خبر ورود پیکر نوروزی به داخل ورزشگاه سکوها را ترک کردند و به داخل زمین آمدند و این مساله باعث اخلال در برگزاری مراسم تشییع جنازه شده است.

تشییع هادی نوروزی

دایی، عابدزاده و استیلی به بابل رسیدند

بازیکنان پرسپولیسی سابق برای مراسم هادی نوروزی به بابل رسیدند.

احمدرضا عابدزاده ، حمید استیلی و پایان رافت که بازیکنان سابق تیم پرسپولیس ، برای رفتن به مراسم هادی نوروزی وارد بابل شدند.

همچنین علی دایی، محمد دایی، بهزاد غلامپور و بهمن دهقان در این مراسم حضور دارند.

تشییع هادی نوروزی

برگزاری مراسم تشییع در هفتم تیر لغو شد

جمعیت حاضر و منتظر در ورزشگاه هفتم تیر آرام آرام این محل را ترک می کنند.
در حالی که جمعیت زیادی در ورزشگاه هفتم تیر زمین بازی دوره نوجوانی هادی نوروزی در انتظار تشییع وی بودند، بنابر تصمیم مسوولان این مراسم شکل دیگری به خود گرفت و به کپورچال محل تولد کاپیتان پرسپولیس منتقل شد. در حال حاضر جمعیت مشغول ترک ورزشگاه هفتم تیر بابل هستند و به نظر می رسد عده کمی از آنها قادر به حضور در مراسم خاکسپاری باشند چراکه ترافیک شدیدی بین شهر بابل و منطقه کپورچال وجود دارد.

تشییع هادی نوروزی

مشکل پرسپولیسی ها برای رسیدن به کپورچال

2 اتوبوسی که بازیکنان و خبرنگاران و اعضای کادر پرسپولیس را به کپورچال می برد، در ازدحام جمعیت و ترافیک گرفتار شده است.
معبر بابل به کپورچال راه باریکی است که توانایی این حجم از ازدحام را ندارد و بنابراین ترافیک بسیار سنگینی در مبادی ورودی به این بخش وجود دارد که اتوبوس های حامل بازیکنان پرسپولیس هم در آن گیر کرده است. به نظر می رسد پرسپولیسی ها برای رسیدن به آرامگاهی که قرار است پیکر هادی نوروزی در آنجا دفن شود راهی جز پیاده شدن ندارند. در حال حاضر ازدحام شدیدی در کپورچال و در اطراف آرامگاه برپاست.

40هزار نفر در مراسم خاکسپاری نوروزی

مراسم خاکسپاری هادی نوروزی در آرامگاه کوچک روستای کپورچال ادامه دارد.
در حال حاضر مداحان مشغول نوحه خوانی است و جمعیت او را همراهی می کنند. میزان جمعیتی که در روستای کپورچال برای مراسم حضور دارد، نزدیک به40 هزار نفر تخمین زده شده این در حالی است که بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس هنوز موفق به حضور در جمع تشییع کنندگان نشدند.

تشییع هادی نوروزی ، عکس های مراسم تشییع و خاکسپاری هادی نوروزی در بابل

مراسم “تشییع هادی نوروزی” در بابل + تصاویر
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 66
برگرفته از ورزش سه /ن
این مطلب مفید بود ؟ 62 4
نظر کاربران
ارزو

ارزو

هادی نوروزی از بازیکنان تیم پرپولیس بود و همه اون را دوست داشتند به خانواده محترم نوروزی و همچنین به همسرش تسلیت گفته میشه و روحش شاد و یادش گرامی باشد

پاسخ دادن 8 0
ayrin

ayrin

واقعا متاسفم خدا به خانواده این بازیکن عزیزو بزرگوار صبر بده

پاسخ دادن 0 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف