نمناک ورزشگوناگون زمان انتقال پیکر بهمن گلبار نژاد به ایران
بهمن گلبار نژاد ، کاروان پارالمپیک ایران
پیکر بهمن گلبار نژاد دوچرخه سوار تیم ملی ایران در پارالمپیک ریو 2016 با کاروان پارالمپیکی به ایران برنگشت پنجشنبه وارد تهران میشود.
تاریخ انتشار : 31 شهریور 1395

جزئیات انتقال پیکر بهمن گلبار نژاد

با اینکه 28 سال از جانبازی اش در راه وطن می گذشت، هنوز برای بالا بردن پرچم کشورمان در میدان های جهانی مصمم تلاش می کرد؛ تلاشی که این بار به وصل او به ابدیت گره خورد و جهان را تکان داد. صحبت درباره «بهمن گلبار نژاد» است؛ ورزشکاری فقید که در دهمین روز پارالمپیک تابستانی ریو بر اثر سانحه ای دلخراش و تلخ، چشم از جهان بست و برای همیشه آسمانی شد.

بهمن گلبار نژاد

بهمن گلبار نژاد آسمانی شد

آخرین گروه از کاروان ورزش ایران در بازیهای پارالمپیک در شرایطی بامداد امروز به ایران بازگشت که «بهمن گلبارنژاد» همراه آنها نبود.
کاروان ورزش ایران که با 111 ورزشکار در پانزدهمین دوره بازیهای پارالمپیک ریو شرکت کرده و عنوان پانزدهمی را به خود اختصاص داده بود که هنگام بازگشت به ایران تعداد کاروان 110 نفره شد و جانباز دفاع مقدس «بهمن گلبارنژاد» به دوستان شهیدش پیوست و به خاطر سانحه در مسابقه دوچرخه سواری و سپس ایست قلبی دار فانی را وداع گفت.

ورود پیکر گلبارنژاد پنجشنبه به تهران

محمود خسروی وفا رئیس فدراسیون جانبازان در باره جزئیات انتقال پیکر تنها عضو تیم ملی دوچرخه سواری ایران در بازیهای پارالمپیک گفت:پیکر مرحوم گلبارنژاد بامداد پنجشنبه وارد فرودگاه تهران خواهد شد و پس از تشریفات قانونی به بهشت زهرا منتقل خواهد شد تا امور مربوطه انجام شود.

وی ادامه داد:بعد از اینکه این اتفاق سعی می کنیم به طور خاص در فدراسیون جانبازان و در کنار مزار شهید گمنام مراسمی برای وی داشته باشیم. به هر حال فدراسیون جانبازان خانه ایشان است و به همین خاطر مراسم کوتاهی در این فدراسیون خواهیم داشت.

خسروی وفا ادامه داد:پس از این مراسم کوتاه پیکر مرحوم گلبارنژاد به فرودگاه مهرآباد و سپس شیراز انتقال داده خواهد شد تا جمعه صبح تشییع و خاکسپاری شود. اینها البته منوط به این است که مشکلات خاصی در طول انجام مراحل قانونی این انتقال بوجود نیاید که در این صورت اطلاع رسانی خواهد شد.

زمان انتقال پیکر بهمن گلبار نژاد به ایران

زمان انتقال پیکر بهمن گلبار نژاد به ایران
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از مهر -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف