نمناک اخبارحوادث جزئیات تصادف شدید امروز در آزادراه تهران کرج + تصاویر
تصادف آزادراه تهران کرج ، بزرگراه حکیم
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از وقوع یک سانحه تصادف آزادراه تهران کرج خبر داد و افزود: در این حادثه 5 نفر مصدوم و تحویل عوامل اورژانس شدند.
تاریخ انتشار : 19 مهر 1396

5 مصدوم در تصادف آزادراه تهران کرج

سید جلال ملکی صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت:ساعت 6:24 صبح چهارشنبه یک تصادف در مسیر غرب به شرق آزادراه تهران- کرج، مقابل خروجی بزرگراه حکیم به سامانه 125 سازمان آتش نشانی اعلام شد.

وی اضافه کرد:بلافاصله 2 ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران با تشریح صحنه حادثه گفت:در این تصادف 2 دستگاه خودروی پراید جمعا با 5 سرنشین با یکدیگر برخورد کرده بودند و در اثر این حادثه ترافیک سنگین ایجاد شده و تردد سخت و حرکت خودروها با کندی همراه بود.

تصادف آزادراه تهران کرج

برخورد دو پراید در آزادراه تهران کرج

ملکی با بیان این که پیش از رسیدن آتش نشانان 3 نفر از سرنشینان که مرد بودند، از داخل خودرو خارج شده بودند، گفت:این 3 نفر آسیب های مختصر و سطحی دیدند.

وی افزود:2 راننده خودروها در داخل اتومبیل های خود محبوس بودند، که آتش نشانان به سرعت عملیات نجات را آغاز کرده و بعد از مدتی تلاش موفق شدند، این 2 راننده که 32 ساله و 62 ساله بودند، را خارج کرده و هر 5 نفر تحویل عوامل اورژانس شدند.

تصادف آزادراه تهران کرج

مصدومین تصادف آزادراه تهران کرج

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران با بیان این که خودروها با کمک عوامل راهور به حاشیه بزرگ راه منتقل و معبر بازگشایی شده و عملیات به پایان رسید.

تصادف آزادراه تهران کرج بین دو خودروی پراید

جزئیات تصادف شدید امروز در آزادراه تهران کرج + تصاویر
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9
برگرفته از خبرگزاری مهر - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 7 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف