نمناک اخبارحوادث جزئیات تصادف مرگبار اتوبان آزادگان + تصاویر
تصادف آزادگان ، تصادف شدید در تهران
حادثه تصادف مرگبار آزادگان شب گذشته در اثر برخورد خودرویی با گاردریل کناری بزرگراه آزادگان رخ داد که متاسفانه یک کشته و یک زخمی برجای گذاشت.
تاریخ انتشار : 16 مهر 1394
بازدید : 7,867 نفر

تصادف شدید در بزرگراه آزادگان تهران

تصادف خودرو سواری با گاردریل کناری بزرگراه آزادگان، شب گذشته، یک کشته و یک زخمی بر جای گذاشت.

این حادثه توسط رانندگان خودروهای عبوری به سامانه 125 اطلاع داده شد و ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران هم بلافاصله آتش نشانان ایستگاه های 104 و 59 این سازمان را به محل حادثه دربزرگراه آزادگان، نرسیده به آزادراه تهران-ساوه اعزام کرد.

داود قلی زاده افسر آماده منطقه چهار عملیات آتش نشانی تهران که به اتفاق نیروهای عملیاتی در محل حادثه حضور یافته بود، گفت:یک دستگاه خودرو سواری زانتیا با دو سرنشین در مسیر غرب به شرق بزرگراه آزادگان در حال حرکت بود که ناگهان از مسیر اصلی خارج شده و به شدت با گاردریل کنار بزرگراه برخورد کرد و پس از شکستن گاردریل فلزی، در قسمت فضای سبز بین خط های کندرو و تندرو متوقف شد.

وی با اشاره به اینکه هر دو سرنشین این خودرو به شدت آسیب دیده و در داخل خودرو محبوس شده بودند، ادامه داد:آتش نشانان به سرعت وارد عمل شده وبا استفاده از ابزار مخصوص نجات، قسمتی از بدنه خودرو را بریدند و پس از تلاش فراوان هر دو نفر را از خودرو خارج کرده و تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند.

قلیزاده تصریح کرد:پس از معاینات اولیه متأسفانه مشخص شد راننده خودرو(مردی 24 ساله) در دم جان سپرده بود و سرنشین دیگر خودرو(مردی 30 ساله) از ناحیه سر، دست، پا و کمر دچار آسیب دیدگی شدید شده بود که بلافاصله توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی انتقال داده شد.

این افسر آماده خاطرنشان کرد:آتش نشانان پس از انتقال خودرو با استفاده از جرثقیل به حاشیه امن بزرگراه و تحویل محل حادثه به عوامل انتظامی به مأموریت خود پایان دادند.

تصاویر تصادف مرگبار اتوبان آزادگان تهران

تصادف آزادگان

تصادف آزادگان

تصادف آزادگان

تصادف آزادگان

تصادف آزادگان

تصادف آزادگان

تصادف آزادگان

تصادف آزادگان

تصادف آزادگان

جزئیات تصادف مرگبار اتوبان آزادگان + تصاویر

جزئیات تصادف مرگبار اتوبان آزادگان + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 12
برگرفته از پایگاه خبری 125 /ن
این مطلب مفید بود ؟ 12 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف