تصادف اتوبان تهران کرج

تصادف خونین 7 خودرو در اتوبان تهران کرج امروز

تاریخ انتشار : 13 شهریور 1397کد مطلب : 39555زمان مطالعه : 1 دقیقه
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از تصادف خونین در مسیر شرق به غرب اتوبان تهران کرج خبر داد.

تصادف امروز در اتوبان تهران کرج 

باشگاه خبرنگاران: سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران اظهار داشت:در ساعت 6:27 صبح امروز(سه شنبه) حادثه تصادف در مسیر شرق به غرب اتوبان تهران-کرج بعد از پل کوهک به سامانه 125 سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اعلام شد که بلافاصله دو ایستگاه به محل اعزام شدند.

تصادف پژو در اتوبان تهران کرج

 وی افزود:ترافیک بسیار سنگینی در این مسیر ایجاد شده بود، اما آتش نشان ها در حداقل زمان خود را به محل حادثه رساندند و مشاهده کردند که دو دستگاه خودرو سواری پراید و پرشیا به شدت با یکدیگر برخورد کرده اند که در اثر این برخورد خودرو پراید واژگون شده و بعد از برخورد با گاردیل های کنار خیابان و شکستن بخشی هایی از آن به لاین مخالف رفته بود.

تصادف پژو در اتوبان تهران کرج

 سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران بیان کرد:یک دستگاه خودروی پراید دیگر که در لاین مخالف در حال حرکت بود با قطعات شکسته شده گاردیل به شدت برخورد کرده و راننده خودرو به دلیل شدت برخورد جان خود را از دست داد.

اتوبان تهران کرج

 ملکی افزود:در مسیر تصادف به دلیل بی توجهی و بی دقتی رانندگان، چهار دستگاه خودرو دیگر نیز با یکدیگر برخورد کرده بودند که در مجموع در این حادثه 7 دستگاه خودرو آسیب دیدند که راننده دو خودرو مصدوم شدند.

اتوبان تهران کرج

 وی افزود:در نهایت خودرو ها به محل امنی منتقل و مسیر برای حرکت خودرو های دیگر ایمن سازی شد.

انتهای پیام/م

تصادف 7 خودرو در اتوبان تهران کرج امروز 13 شهریور

45
این مطلب مفید بود ؟41
برچسب :
وبگردی