تصادف اتوبان همت

شایعه مرگ مجری معروف در تصادف اتوبان همت

تاریخ انتشار : 31 فروردین 1394کد مطلب : 13917زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرنشینان یک دستگاه خودرو بی ام و در اتوبان همت تصادف مرگباری را تجربه کردند. در حالیکه شایعه فوت مجری مشهور صدا و سیما و همچنین فرزند مربی لیگ برتری مطرح بود فوت حمیدرضا کمالی قهرمان اتومبیلرانی ایران تایید شد.

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی درخصوص جزئیات این تصادف مرگبار گفت:در ساعت 00:42 دقیقه بامداد امروز ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران از واژگونی یک دستگاه خودرو بی ام و (مدل جدید) در شرق به غرب بزرگراه همت، روی پل یادگار مطلع شدند و بلافاصله ایستگاه 25 سازمان آتش نشانی عازم محل حادثه شد.

ملکی افزود:در این حادثه یک دستگاه خودرو سواری بی ام و با 4 سرنشین به هنگام حرکت به دلیل نامشخصی از مسیر اصلی منحرف و پس از برخورد با گارد ریل ، جدول و سپس  با برخورد با یک دستگاه پژو پرشیا در حاشیه بزرگراه متوقف شد.

ملکی افزود:4 سر نشین خودرو بی ام و به علت باز بودن سقف خودرو به بیرون پرتاب شدند که آتش نشانان بلافاصله وارد عملیات شدند و هر 4 سرنشین را از بزرگراه به حاشیه انتقال و تحویل نیروهای اورژانس دادند که پس از معاینات پزشکی مرگ دو نفر تایید شد و دو تن دیگر نیز که به شدت دچار مصدومیت شدند به مراکز درمانی منتقل شدند.

به گفته مقام مسئول در آتش نشانی سرنشینان 4 مرد 25 – 30  بودند که آتش نشانان پس از ایمن سازی محل را تحویل عوامل راهور دادند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران ، شنیده ها حاکی از آن است که یکی از فوت شدگان این حادثه معروفترین مجریان صداوسیما است.

 گفتنی است ؛ حسن عباسی مدیر روابط عمومی اورژانس تهران در خصوص این حادثه مرگبار اظهار کرد:در پی واژگونی یک دستگاه خودرو  بی ام و  در اتوبان همت مرکز اورژانس تهران سه دستگاه آمبولانس عازم محل حادثه کرد.

وی افزود:در این خودرو بی ام و 4 سرنشین حضور داشت که تکنسین های اورژانس پس از رسیدن در محل و انجام معاینات اولیه مرگ دو تن را تایید کردند و 2 سرنشین که به شدت دچار مصدومیت شده بودند به مراکز درمانی منتقل کردند که متاسفانه یک جوان دیگر در بیمارستان جان باخت.

به گفته عباسی تعداد کشته شدگان به 3 تن رسید و یک تن دیگر نیز تحت درمان است.


* فوت قهرمان اتومبیلرانی ایران در تصادف مرگبار اتوبان همت

در بین نفراتی که در تصادف مرگبار اتوبان همت حضور داشته اند نام یکی از قهرمانان اتومبیلرانی ایران هم به چشم می خورد.

این اتفاق در حالی افتاده است که روابط عمومی فدراسیون اتومبیلرانی هم این خبر را تایید کرده است.حمیدرضا کمالی(راننده کرجی) عضو تیم ملی اتومبیلرانی و قهرمان سال گذشته کلاس آزاد ایران بود که در این حادثه جان خود را از دست داد.

مراسم تشییع پیکر کمالی صبح روز سه شنبه از پیست ورزشگاه آزادی برگزار می شود.

در این تصادف که 6 کشته و مجروح بر جای گذاشت شایعه شده بود که پسر یکی از مربیان لیگ برتری هم جزو یکی از درگذشتگان است که این خبر خیلی زود تکذیب شد.

شایعه مرگ مجری معروف در تصادف اتوبان همت

4100
این مطلب مفید بود ؟8020
برگرفته از باشگاه خبرنگاران ، خبرآنلاین - /م
نظرات
وبگردی