نمناک سرگرمیاتومبیل لحظه تصادف ماشین هاچ بک با تریلی! + فیلم
اخیرا یکی از رانندگان با استفاده از دوربین داشبوردی اتومبیل خود صحنه ای عجیب را در صفحات مجازی از تصادف اتومبیل هاچ بک با تریلی منتشر کرد!

لحظه تصادف اتومبیل هاچ بک با تریلی!

یکی از مرگبارترین اتفاقاتی که روزانه جان هزاران نفر را در سرتاسر جهان می گیرد، تصادفات جاده ای است که در اثر رانندگی غیر مجاز برخی افراد بی مسئول رخ می دهد که به هیچ وجه حاضر به رانندگی با قوانین رانندگی نیستند.

علت اصلی این نوع طرز فکر هم این است که آنها قوانین رانندگی را تنها یک نوشته خام و خالی می دانند و این در صورتی است که این قوانین با استفاده از برخی افراد آگاه و مطلع برای آنکه تصادفات جاده ای رخ ندهدف نوشته شده است تا جان انسان ها را از خطر حفظ کنند و اما در مقابل برخی از رانندگان به هیچ وجه حاضر به رعایت این قوانین نیستند!

در نهایت نتیجه این بی قانونی و بی مسئولیتی به خطر افتادن جان شخص راننده و سایر رانندگان و مسافران می گردد که اتفاق بسیار دلخراشی می باشد. برای مثال اخیرا ویدیویی در صفحات مجازی از تصادف یک اتومبیل هاچ بک با تریلی قرمز رنگی منتشر شد که توانست با حواشی و واکنش های متعددی روبرو شود.

در ابتدای ویدیو تصور می شود که هیچ اتفاقی رخ نداده است و هر چیزی که دیده می شود کاملا طبیعی می باشند. اما بعد از مدتی کوتاه از پخش ویدیو با صحنه ای عجیب و دلخراش روبرو خواهید شد که گفته می شود علت اصلی آن انحراف به راست راننده هاچ بک بعد از سبقت از یک تریلی قرمز رنگ می باشد!

با این وجود هنوز اطلاعات دقیقی در مورد مقصر بودن کدام یک از رانندگان، ساعت و موقعیت جغرافیایی مشخص نشده است و پیش بینی می شود که راننده هاچ بک مقصر اصلی این حادثه دلخراش می باشد!

ویدیو لحظه تصادف اتومبیل هاچ بک با تریلی!

لحظه تصادف اتومبیل هاچ بک با تریلی! + فیلم

لحظه تصادف ماشین هاچ بک با تریلی! + فیلم
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف