نمناک اخبارحوادث تصادف وحشتناک بازیگر مشهور برای گرفتن لایک!+تصاویر
تصادف بازیگر ، عکس تصادف بازیگر معروف
تصاویر منتشر شده از تصادف بازیگر سرشناس سریال های ترکیه ای گویای شدت حادثه است ، حادثه ای که دو مرد سوار بر خودروی کروکی برای انتشار ویدئویی در فضای مجازی خلق کردند.
تاریخ انتشار : 8 آبان 1395

تصادف بازیگر مشهور ترکیه سوار بر ماشین کروکی

 دو مرد جوان سوار بر خودروی کروکی قصد داشتند تجربه رانندگی با سرعت بالای خود را ثبت کنند و با انتشار آن نظر کاربران را جلب کنند که با یک اتفاق ناگوار روانه بیمارستان شدند. خودروی این دو مرد جوان در اثر برخورد خودروی دیگر با کامیون زرد رنگی که جلوی آنها قرار داشت برخورد می کند که منجر به مصدومیت آنها می شود.

 تصادف بازیگر

تصادف بازیگر سرشناس ترکیه برای ثبت سرعت بالا رانندگی در فضای مجازی

در طول این حادثه دوربین همچنان در حال فیلم گرفتن است که در لحظه برخورد با کامیون صحنه سیاه شده و تنها صداهایی در پس زمینه شنیده می شود تا اینکه نیروهای امداد و نجات در صحنه حاضر می شوند. 

تصادف بازیگر

تصادف بازیگر  ترکیه ای با نهایت سرعت

 

بر اساس گزارش رسانه های ترکیه، یکی از مردان درگیر در این تصادف یک بازیگر  معروف ترکیه با نام "مصطفی آلابرا" 70 ساله بوده که بر اثر شده جراحات وارده در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستری است. 

این سانحه رانندگی در یکی از بزرگراه های استانبول رخ داده و مصدومان این حادثه نیز به بیمارستان انتقال داه شده اند. پلیس هنوز اطلاعاتی در خصوص اینکه این بازیگر چگونه در این تصادف درگیر بوده جزئیاتی منتشر نکرده است.

تصادف وحشتناک بازیگر مشهور برای گرفتن لایک!+تصاویر

تصادف وحشتناک بازیگر مشهور برای گرفتن لایک!+تصاویر
:
امتیاز : 2.4 تعداد رای : 19
برگرفته از جام نیوز /ن
این مطلب مفید بود ؟ 9 10
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف