تصادف بی ام و
اخیرا زمانیکه اتومبیل سفید رنگ هاچ بک میتسوبیشی، در حال خروج از پارک بود، بصورت ناگهان با صحنه وحشتناکی روبرو شد که خوشبختانه هیچ آسیبی ثبت نشد!

لحظه تصادف وحشتناک اتومبیل BMW

تصادفات و سوانح جاده ای در میان تمام عواملی که بصورت روزمره منجر به خطر افتادن جان انسان ها در سرتاسر جهان می شوند، جزء پر حاشیه ترین و وحشتناک ترین اتفاقاتی هستند که در اقصی نقاط جهان رخ می دهند و می توانند جان تعداد تعداد زیادی از انسان ها را به خطر بیندازند و این بی شک اتفاقی خوشایند و جالبی نیست چرا که جان با ارزش انسان ها در میان است!

با این حال علت اصلی این سوانح، اتومبیل ها نیستند! اتومبیل ها با هدف آسان کردن زندگی انسان ها اختراع و ساخته شده اند که امروزه این هدف به بیشترین میزان ممکن تقویت شده است و اتومبیل ها جلوه امنیت به خود گرفته اند و در شدیدترین تصادفات نیز می توانند سالم بمانند! 

از این رو علت اصلی این سوانح تلخ و وحشتناک، رانندگانی هستند که همیشه براین باور بوده اند حق رانندگی با آنها است و هر گونه که آنها بیندیشند، صحیح است و قوانین رانندگی را تنها نوشته هایی بی جان و بی روحی بیش نمی دانند و این در حالی است که تمام قوانین رانندگی نتیجه سال ها زحمت و تلاش بوده است تا به بهترین شیوه ممکن رانندگان بتوانند به مقصد خود برسند!

با این حال باز هم رانندگانی حضور فعال دارند که می توانند جان خود و سایر انسان های دیگر را نیز به خطر بیندازند. برای مثال روز گذشته ویدیویی عجیب و شوکه کننده ای که توسط دوربین های شهری کشور انگستان ضبط شده بودند، در رسانه های مختلف منتشر شد و توانست با حواشی گوناگونی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

ساعت 23:25 دقیقه دو شب گذشته، زمانیکه یک اتومبیل هاچ بک سفید رنگ در حال بیرون آمدن از پارک و منتقل شدن به مسیر اصلی بود، ناگهان اتومبیل سیاه رنگ BMW که راننده آن تنها 28 سال سن داشت، با سرعت بیش از 90 کیلومتر بر ساعت در حال عبور از مسیر بود که ناگهان با این اتومبیل برخورد می کند.

همان گونه که در ویدیو مشاهده می کنید، اتومبیل هاچ بک سفید رنگ بعد از تصادف بصورت کامل چپ می شود و با اتومبیل پارک شده کنار مسیر برخورد می کند و اتومبیل بی ام و نیز با دیوار به شدت برخورد می کند. با این حال گمان بر آن است که راننده بی ام و از مواد مخدر استفاده نموده بود که هنوز اثبات نشده است!

ویدیو لحظه تصادف وحشتناک اتومبیل BMW

لحظه تصادف وحشتناک اتومبیل BMW ! + فیلم

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
برچسب :
وبگردی