نمناک سرگرمیگوناگون لحظه تصادف وحشتناک تریلی و قطار + فیلم
تصادف تریلی و قطار ، تصادف تریلی با قطار
در شهر ویرجینیا تصاویری از تصادف تریلی و قطار گرفته شده است که تریلی وسط راه آهن گیر افتاده و توسط قطار به دو نصف تقسیم می شود.

لحظه تصادف تریلی و قطار و نصف شدن تریلی توسط قطار

متاسفانه خبرهایی حاکی از تصادفات جاده ای یکی از خبرهایی هست که امروزه می توان تعداد زیادی از این نوع اتفاقات را در رسانه های مختلف شنید و قطعا خبری دلخراش برای ما خواهد بود.با این وجود این نوع اتفاقات تنها به خودمان بستگی دارد و خودمان نیز باعث چنین اتفاقی می شویم و علیرغم خودمان نیز می توانیم به دیگران نیز آسیب بزنیم.

چرا که برخی از ما این گونه تصور می کنند که به برخی از قوانین رانندگی نباید اهمیت داد و آنها را کوچک می شمارند.این تنها طرز تفکری اشتباه است که می تواند جان خود آن فرد را همراه با سرنشینان اتومبیل بگیرد.

بنابراین توصیه می شود که قطعا تمام قوانین رانندگی را فرا بگیرید تا مشکلی شامل خودتان و خانواده تان نشود.همچنین لازم به ذکر است که قبل از مسافرت،حتما اتومبیل خود را چک کنید تا در میانه راه دچار مشکلی نشوید و با موفقیت به مقصد برسید.

تصادف تریلی و قطار

لحظه نصفه شدن تریلی توسط قطار

با این وجود اخیرا ویدیویی عجیب در چستر واقع در ویرجینیا منتشر شد که یقینا با مشاهده آن متعجب خواهید شد.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

آقای مایک یوجین،فردی است که از داخل اتومبیل خود شروع به فیلم برداری از تریلی گیر افتاده در راه آهن کرد و همان گونه که در ویدیو مشاهده می کنید،راننده تریلی زمانیکه مشاهده می کند کاری از دست او بر نمی آید،تریلی را رها می کند و دست به فرار می گذارد.

علتی که منجر به فرار کردن راننده تریلی شد،نزدیک شدن قطار باربری به سمت تریلی بود و در نهایت فاجعه ای به بار آمد که در آن تریلی  در طی تصادف قطار ، کاملا به دو نصف تقسیم شد .

این تصادف وحشتناک در ساعت 30 :4 بعد از ظهر روز پنج شنبه گذشته در ویرجینیا رخ داد که خوشبختانه هیچ اتفاقی برای افراد حاضر در این صحنه رخ نداد و تمام آنها سالم ماندند.

ویدیو لحظه نصف شدن تریلی توسط قطار

فیلم وحشتناک از تصادف تریلی و قطار

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ ز.ت
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف