جاده اهر تبریز

برخورد مرگبار پژو با مسافران در جاده اهر - تبریز

تاریخ انتشار : 27 مرداد 1397کد مطلب : 60124زمان مطالعه : 1 دقیقه
فرمانده انتظامی شهرستان اهر از برخورد مرگبار خودروی پزو با مسافران کنار جاده اهر تبریز که مشغول استراحت بودند خبر داد.

تصادف مرگبار خودروی پژو با مسافران کنار جاده اهر تبریز

ایران آنلاین:بر اثر برخورد شدید خودروی سواری پژو با مسافران کنار جاده اهر تبریز متاسفانه 3 نفر جان خود را از دست دادند و 5 نفر دیگر مجروح شدند.

سرهنگ "یونس منفرد" در تشریح جزئیات این حادثه دلخراش گفت:برابر اعلام فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره تصادف فوتی در محور "اهر – تبریز" بلافاصله ماموران پلیس و نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند. 

وی افزود:با حضور ماموران در محل حادثه و در بررسی های اولیه مشخص شد، یک دستگاه خودرو سواری پژو پس از واژگونی با 3 نفر از مسافرانی که در کنار جاده مشغول استراحت بودند برخورد کرده که متاسفانه در این سانحه 2 نفر در دم کشته و یک نفر دیگر بعد از انتقال به بیمارستان فوت کرد. 

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد:همچنین در این سانحه، راننده پژو و 4 نفر از سرنشینان آن نیز مصدوم شدند که با حضور عوامل اورژانس سریعا به مرکز درمانی منتقل شدند. 

فرمانده انتظامی شهرستان اهر در پایان بابیان اینکه کارشناسان علت این حادثه را عدم توانایی راننده پژو در کنترل وسیله نقلیه اعلام کردند به رانندگان توصیه کرد:برای حفظ سلامتی خود و همسفران به قوانین راهنمایی و رانندگی احترام بگذارند تا شاهد چنین حوادثی نباشیم.

انتهای پیام/م

برخورد مرگبار خودروی پژو با مسافران کنار جاده اهر تبریز

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
برچسب :
نظرات
وبگردی