جاده کرج چالوس

تصادف اتوبوس در جاده کرج چالوس + جزئیات

تاریخ انتشار : 25 اسفند 1397کد مطلب : 2194زمان مطالعه : 1 دقیقه
رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان البرز از تصادف یکدستگاه اتوبوس راهیان نور شهرستان گرگان با دیواره تونل شماره یک در جاده کرج چالوس خبر داد.

تصادف اتوبوس راهیان نور گرگان در جاده کرج چالوس

ایرنا: رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان البرز اعلام کرد که براثر برخورد یک دستگاه اتوبوس راهیان نور شهرستان گرگان استان گلستان با دیواره تونل شماره یک در جاده کرج - چالوس پنج نفر از سرنشینان آن مصدوم شدند.

دکتر مهرداد بابایی اظهارداشت:ساعت 6:49 امروز طی تماس تلفنی مردمی با اورژانس 115 البرز مطلع شدیم که یک دستگاه اتوبوس با دیواره تونل شماره یک جاده کرج - چالوس برخورد داشته است.

وی ادامه داد:با اولین تماس تلفنی بلافاصله یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و سه دستگاه آمبولانس به محل اعزام شد .

این مسئول خاطر نشان کرد:تکنسین های اعزامی به محض رسیدن به محل حادثه و ارزیابی صحنه و بررسی وضعیت سرنشینان اتوبوس اعلام کردند که وضعیت هیچ یک از مصدومان وخیم نیست.

بابایی اظهارداشت:پنج تن از مصدومان توسط 2 دستگاه آمبولانس در دقایق اولیه به بیمارستان شهید مدنی کرج منتقل شدند.

این مسئول گفت:سایر سرنشینان اتوبوس در محل حادثه ، توسط کارشناسان اورژانس در اتوبوس آمبولانس مورد بررسی درمانی قرار گرفتند و به منظور بررسی بیشتر و حصول اطمینان با سه دستگاه آمبولانس و اتوبوس آمبولانس به بیمارستان های امام علی (ع ) و شهید مدنی کرج منتقل شدند که خوشبختانه هیچ یک از افراد دچار آسیب جدی و نیاز به بستری نداشتند و مرخص شدند.

محور کرج - چالوس از جاده های پرترافیک وپرحادثه کشور است .

انتهای پیام/م

تصادف اتوبوس راهیان نور در جاده کرج چالوس

51
این مطلب مفید بود ؟10
برچسب : تصادف
وبگردی