نمناک سرگرمیاتومبیل تصادف عجیب خودروهای سوپراسپرت در سال 2015 + فیلم
سوپراسپرت ، تصادف سوپراسپرت
داشتن خودروهای سوپراسپرت و گرانقیمت کافی نیست بلکه باید آنقدر مهارت داشت که بتوان در پیچ و خم جاده ها آنها را کنترل کرده و عملکرد خوبی را نشان داد.

تصادفات عجیب خودروهای سوپراسپرت

مهارت در رانندگی زمانی احساس می شود که بتوان خودروهای سوپراسپرت را در جاده ها کنترل کرد.برخی از مالکان خودروهای سوپراسپرت به دلیل نداشتن تسلط کافی باعث بروز تصادفات جبران ناپذیری می شوند که بسیار ناگوار است.

در بررسی ها و کلیپ های تهیه شده از مجلات خودرویی مختلف، مشاهده کرده ایم که همواره کارشناسان اقدام به ذکر نکات و توصیه هایی در خصوص خودرو های اسپرت و سوپراسپرت می کنند. از دید بسیاری از افراد این نکات بیشتر جنبه مزاح دارد، اما رانندگی با غول آهنی 2 تنی که برای رسیدن به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت تنها به 3 ثانیه زمان احتیاج دارد، نیاز به مهارت بالایی در رانندگی دارد. شرکت های تولید کننده ی این دسته از خودرو های با طراحی و توسعه ی سیستم های کنترلی سعی داشته اند تا امکان رانندگی با محصولات خود را برای تمامی اقشار فراهم کنند. اما در نهایت نیز باید به خاطر داشته باشیم که کنترل وسیله ی نقلیه در شتاب ها و سرعت های بالا فراتر از چیزی است که تصور می کنیم. نکته ی عجیب تر خاموش کردن سیستم های کنترلی خودرو، توسط مالکان آن ها است؛ در نظر داشته باشید تنها تعداد محدودی از راننده ها توانایی عملکرد بهتر از این دسته از سیستم ها را دارند و از مدار خارج کردن آن ها توسط افراد عادی، نتیجه ای جز از دست دادن کنترل خودرو را ندارد. 

 تصادف سوپراسپرت ها

 سوپراسپرت ها با صدای جذاب پیشرانه همواره راننده را به فشردن پدال گاز تا حداکثر میزان ممکن، تشویق می کنند. جهت به وجود آوردن چنین شرایطی، پیش از هرچیزی باید تجربه ی رانندگی با خودرو های قدرتمند و سریع را داشته باشید. نکته ی بعدی آشنایی کامل با رفتار خودروی خود است. خودرو های مختلف رفتار های مختلفی دارند و واکنش های متفاوتی به ورودی های راننده نشان می دهند. به عنوان مثال تجربه ی رانندگی با لامبورگینی کاملا با پورشه تفاوت دارد. به همین دلیل رانندگان حرفه ای پیش از به چالش کشیدن خودرو، مدتی جهت آشنایی با رفتار های آن سپری کرده و در شرایط مختلفی اقدام به بررسی خودرو می کنند.

در حال حاضر امکان خرید خودرو های اسپرت و سوپراسپرت برای هر فردی که توانایی مالی آن را داشته باشد، فراهم است. این مساله باعث شده است تا اشخاص بدون توجه به توانایی خود در کنترل خودرو و با آرزوی انجام حرکات نمایشی مانند افرادی اعم از کن بلاک و استیگ، اقدام به چالش کشیدن خودرو می کنند، که نتیجه ای جز تصادفات فاجعه بار ندارد. در ادامه شما را به تماشای ویدیویی از تصادفات خودرو های گران قیمت لوکس و سوپراسپرت دعوت می کنیم که می توان مهارت پایین راننده را علت اصلی وقوع این حوادث معرفی کرد.

تصادف عجیب خودروهای سوپراسپرت در سال 2015 + فیلم

تصادف عجیب خودروهای سوپراسپرت در سال 2015 + فیلم
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
برگرفته از زومیت-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف