نمناک اخبارحوادث تصادف مرگبار خودروی سمند در اتوبان نیایش
تصادف ، تصادف مرگبار
سواری سمند در محدوده غرب به شرق بزرگراه نیایش نرسیده به چمران با عابر پیاده برخورد کرده و تصادف مرگباری را رقم زد.
تاریخ انتشار : 11 مرداد 1394
بازدید : 5,568 نفر

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب در خصوص این تصادف مرگبار گفت:ساعت 23 و 35 دقیقه شب گذشته گزارش یک مورد تصادف فوتی در اتوبان نیایش مسیر غرب به شرق به مأموران پلیس راهور گزارش شد.

 
وی افزود:با حضور کارشناسان پلیس در محل حادثه مشخص شد سواری سمند که در محدوده غرب به شرق بزرگراه نیایش نرسیده به چمران در حال حرکت بود با عابر پیاده برخورد کرده که متأسفانه بر اثر این تصادف عابر در دم کشته می شود.
 
سرهنگ مراد مرادی علت اصلی تصادف را تخطی از سرعت مطمئنه و عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه از سوی راننده سمند اعلام کرد و گفت:سهم تقصیر در این تصادف به نسبت 50 ـ 50 است چرا که عابر پیاده نیز از عرض بزرگراه عبور کرده است.
 
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب به رانندگان توصیه کرد که همواره قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کرده و سرعت مطمئنه را لحاظ کنند. همچنین عابران پیاده برای عبور از خیابان، معابر و بزرگراه ها از محل های مجاز و پل های عابر پیاده استفاده کنند.

تصادف مرگبار خودروی سمند در اتوبان نیایش

تصادف مرگبار خودروی سمند در اتوبان نیایش
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 17
برگرفته از مهر - /م
این مطلب مفید بود ؟ 16 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف