نمناک اخبارحوادث تصادف شدید پراید و پژو در جاده جعفرآباد ورامین
تصادف ، خودرو
دراثر تصادف دو خودروی پراید و پژو 405 با یکدیگر درجاده جعفرآباد ورامین، چهار نفر از سرنشینان هر دو خودرو در خودروها محبوس شده اند.
تاریخ انتشار : 26 اسفند 1395

محبوس شدن سرنشینان پراید و پژو 405در اثر تصادف

سخنگوی آتش نشانی ورامین گفت:بر اثر تصادف دو خودروی پراید و پژو 405 با یکدیگر چهار تن از سرنشینان آنها داخل خودروها محبوس شدند.

با اعلام خبر تصادف دو خودروی پراید و پژو 405 درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد:ساعت 22:33 شب گذشته تصادف بین دو خودروی سواری در ابتدای جاده جعفرآباد ورامین به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش نشانان ایستگاه مرکزی وارمین به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ورامین ادامه داد:با حضور آتش نشانان در محل حادثه مشاهده شد بر اثر برخورد دو خودروی پراید و پژو 405 با یکدیگر، چهار نفر از سرنشینان هر دو خودرو در خودروها محبوس شده اند.

وی با بیان اینکه آتش نشانان به سرعت عملیات را آغاز کردند، خاطرنشان کرد:آتش نشانان با استفاده از تجهیزات هیدرولیکی قطعات خودروها را برش داده و سرنشینان محبوس شده را به خارج از خودرو منتقل کردند همچنین عملیات پس از ایمن سازی و تحویل محل حادثه به عوامل پلیس راهور در ساعت 23 به پایان رسید.

تصادف

تصادف

تصادف

تصادف

 تصادف

تصادف

تصادف شدید پراید و پژو در جاده جعفرآباد ورامین

تصادف شدید پراید و پژو در جاده جعفرآباد ورامین
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از تسنیم -/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف