نمناک سرگرمیگوناگون تصادف عجیب بی احتیاط ترین راننده زن در تگزاس + تصاویر
راننده زن ، تصادف راننده زن
راننده 47 ساله زن که قصد پارک کردن خودروی خود در پارکینگ طبقاتی را داشت به دلیل بی احتیاطی دچار حادثه خسارت باری شد این زن به عنوان بی احتیاط ترین راننده زن معرفی شده است.
بازدید : 8,837 نفر

بی احتیاطی راننده زن 47 ساله

بدون شک از بی احتیاطی خانم ها در حین رانندگی خیلی شنیده اید از تصادفات و خسارتهایی که به دلیل عدم دقت به بار می آورند،چنانچه به تازگی نیز راننده 47 ساله زن که قصد پارک کردن خودروی خود در پارکینگ طبقاتی را داشت به دلیل بی احتیاطی دچار حادثه خسارت باری شد عنوان بی احتیاط ترین راننده زن در تگزاس در حالی به این راننده اختصاص یافت که وی تلاش می کرد خودروی خود را بر روی درخت پارک کند.

این زن به قصد پارک خودروی خود در پارکینگ طبقاتی در یک فروشگاه در وارد و حین پارک کردن خودروی خود به حفاظ محوطه پارکینگ طبقاتی رو باز برخورد و به پایین سقوط کرد.
پس از حضور پلیس و آتش نشانی برای اطفای حریق راننده را وحشت زده در حالی یافتند که از ناحیه سر به شدت مجروح شده بود.
به گفته شاهدان عینی در محل حادثه راننده را با فریاد زندن مجاب به ایستادن و توقف خودرو می کردند که این راننده بی توجه در حالی که در جهت معکوس به سمت عقب در حال حرکت بود و در نهایت سقوط کرد. راننده بی احتیاط که به شدت مجروح شده بود به بیمارستان سن دیگو در کالیفرنیا منتقل شد.
 
راننده زن
 
راننده زن
 
راننده زن
 
راننده زن
 
راننده زن
 
راننده زن
 
راننده زن

 

تصادف عجیب بی احتیاط ترین راننده زن در تگزاس + تصاویر

تصادف عجیب بی احتیاط ترین راننده زن در تگزاس + تصاویر
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 33
برگرفته از الف - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 25 8
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف