تصادف راننده کارآموز
راننده زن جوان کارآموز روز گذشته زمانیکه در حال رانندگی بود، به دلیل اشتباهی ساده منجر به قتل دو پیرزن 74 ساله شد!

تصادف وحشتناک راننده کارآموز با دو پیرزن!

روزانه تعداد زیادی از انسان ها در اقصی نقط کره زمین بنابر دلایل مختلفی جان خود را از دست می دهند که در این عوامل مختلف، بی شک وسایل نقلیه و اتومبیل ها نیز نقش بسزایی دارند و در میزان مرگ و میر و همچنین جان باختن انسان ها به دلیل حضور رانندگان بی مسئول که به هیچ وجه قوانین رانندگی را رعایت نمی کنند، موثر هستند و میزان زیادی را به خود اختصاص داده اند.

با این حال باید پایه و اساس را به بهترین شکل ممکن تغییر داد تا دیگر رانندگانی که قصد حضور و رانندگی در سطح شهرها را دارند، توانند با رعایت نکات رانندگی دیگر جان هیچ انسانی را به خطر نیندازند. اما با وجود این هم برخی از رانندگان هستند که به هیچ وجه قوانین رانندگی را رعایت نمی کنند و بر این تفکر هستند که تنها و تنها آنها تعیین کننده هستند!

این دسته از رانندگان با اینکه تعدادشان کم است، باز هم می توانند در سطح جاده ها و مسیرهای مختلف، علیرغم جان خود، جان انسان های زیادی را نیز به خطر بیندازند که این اتفاق جالب و خوشایندی نیست. برای مثال روز گذشته تصاویر تکان دهنده ای از آدانا واقع در ترکیه در رسانه های مختلف منتشر شد که با واکنش های متعددی روبرو گشت. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

خانم راننده جوان کارآموز ترکیه ای که تنها با نام S.K شناخته شده است، روز گذشته زمانیکه در حال رانندگی و کسب مهارت در آدانا ترکیه بود، بصورت ناگهانی با دو پیرزن 74 ساله که در کنار مسیر نشسته بودند، به شدت تصادف می کند و منجر به کشته شدن آنها می شود. با این حال طبق گزارشاتی که انجام شده است، راننده جوان بعد از پیاده شدن از ماشین، بسیار شوکه می شود!

با این حال این دو پیرزن فورا به بیمارستان منتقل شدند که متاسفانه در حین مسیر به دلیل میزان جراحات وارد شده به آنها، جانشان را از دست دادند. همچنین رسانه های مختلف ترکیه ای علت این سانجه را اشتباه کردن در میان ترمز و گاز توسط راننده زن جوان بوده است که منجر به کشته شدن آنها شد. راننده جوان هم اکنون در بازداشتگاه به سر می برد و متهم به قتل این دو پیرزن می باشد!

تصادف وحشتناک راننده کارآموز با دو پیرزن! + تصاویر

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
برچسب :
وبگردی