نمناک اخبارحوادث اسامی مجروحان تصادف زائران ایرانی در عراق
تصادف زائران ایرانی ، زائران اربعین
رئیس کمیته بهداشت و درمان اربعین از جزئیات تصادف زائران ایرانی در عراق گفت . اجساد 3 زائر ایرانی از طریق مهران وارد مرز ایران شد و مجروحان در بیمارستان های ایلام و مهران بستری هستند.
تاریخ انتشار : 29 آبان 1395
بازدید : 7,359 نفر

تصادف زائران ایرانی در عراق 3 کشته و 6 زخمی داشت

متاسفانه حادثه ی تصادف زائران ایرانی در پیاده روی اربعین تعدادی کشته و زخمی برجای گذاشت .

پیرحسین کولیوند اظهار داشت:با توجه به اینکه مرز مهران بسته شده است ازدحام جمعیت نیز در پایانه مرزی مهران کاهش پیدا کرده است اما کماکان نیروهای فوریت های پزشکی مشغول انجام وظایف خود هستند.

وی با بیان اینکه صبح روز گذشته اجساد سه زائر ایرانی از طریق مرز مهران وارد کشور شده است، افزود:اجساد این سه نفر به پزشکی قانونی تحویل داده شده است.
رئیس کمیته بهداشت و درمان اربعین اذعان داشت:همچنین نیروهای فوریت های پزشکی شش مصدوم تصادف رانندگی را با اسامی و مشکلات زیر به کشور وارد کرده اند که هم اکنون در بیمارستان های ایلام و مهران بستری هستند.

اسامی مجروحان تصادف زائران ایرانی در عراق :

1.مرضیه اسدی 43 ساله MT 
2.امیر مهدی عباسی 20 روزه سپسیس
3.ملوس چاوشانی 68 ساله MT
4.فردوس میرزاپور 70 ساله شکستگی ساعد
5.علی زارعی 45 سوختگی ، سلولیت
6.علی اکبر صدقی راد 61 ساله شکستگی دوبل ساق پا

وی خاطرنشان کرد:ماموریت و فعالیت فوریت های پزشکی تا پایان مراسم اربعین ادامه دارد و تلاش ما خدمت دهی مطلوب به زوار اربعین است، با توجه به آغاز موج ورود زائران به کشور بخش دوم فعالیت های ما نیز آغاز می شود.

کولیوند تصریح کرد:از زائران و رانندگان عزیز می خواهیم که در مسیرهای عبوری خود عجله نداشته باشند، نکات ایمنی رانندگی را رعایت کرده تا بدون مشکل و حادثه به مقصد خود برسند.

اسامی مجروحان تصادف زائران ایرانی در عراق

اسامی مجروحان تصادف زائران ایرانی در عراق
:
امتیاز : 3.2 تعداد رای : 22
برگرفته از مهر /ن
این مطلب مفید بود ؟ 14 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف