نمناک اخبارحوادث تصادف زنجیره ای در آبیک اتوبان قزوین کرج
تصادف اتوبان ، تصادف زنجیره ای اتوبان کرج قزوین
تصادف زنجیره ای اتوبان قزوین شب گذشته در محدوده آبیک منجر به مسدود شدن اتوبان شد که با تلاش واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آبیک بعد از دقایقی تردد خودروها ادامه یافت.
تاریخ انتشار : 16 شهریور 1394

جزئیات تصادف اتوبان قزوین کرج

مسئول واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آبیک، از تصادف زنجیره ای پنج خودرو در اتوبان شهرستان آبیک خبر داد و گفت:این تصادف، خسارت جانی در پی نداشت.

علی جباری اظهار کرد:ساعت 20:30 امشب تصادف زنجیره ای در اتوبان قزوین-تهران محدوده آبیک سبب شد که به مدت 15 دقیقه اتوبان مسدود شود.

وی افزود:در تصادف زنجیره ای پنج خودرو با هم برخورد کردند که سبب شد خسارات شدیدی به این خودروها وارد شود به ویژه بر یک دستگاه خودروی پژو 206 خسارت شدیدی وارد شد.

این مسئول ادامه داد:به محض اطلاع تصادف، مأموران آتش نشانی در محل حادثه حاضر شده و نسبت به ایمن سازی اتوبان و کنار کشیدن خودروها اقدامات لازم را انجام دادند.

مسئول واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آبیک تصریح کرد:خوشبختانه در این تصادف زنجیره ای، صدمه جرحی و فوت نداشتیم و فقط به خودروها خسارت شدید وارد شد.

جباری اضافه کرد:تصادف زنجیره ای در لاین جنوبی اتوبان شهر آبیک مقابل پمپ بنزین حسام رخ داده بود که پس از این سانحه، عوامل اورژانس و راهنمایی و رانندگی و پلیس راه نیز حضور یافتند.

وی خاطرنشان کرد:علت تصادف زنجیره ای از سوی نیروهای پلیس راه و عوامل راهنمایی و رانندگی در دست بررسی قرار دارد.

با توجه به بارندگی چند دقیقه ای در شهر آبیک به احتمال زیاد لغزندگی جاده سبب وقوع تصادف زنجیره ای در اتوبان شهر آبیک شده است.

تصادف زنجیره ای در آبیک اتوبان قزوین کرج

تصادف زنجیره ای در آبیک اتوبان قزوین کرج
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از افکار خبر /ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف