نمناک اخبارحوادث جزئیات تصادف زنجیره ای 30 خودرو در اتوبان قزوین-کرج
تصادف زنجیره ای ، تصادف زنجیره‌ای در آزادراه کرج قزوین
رئیس پلیس راه استان قزوین از تصادف زنجیره ای 30 خودرو سواری و واژگونی اتوبوس حامل 17 مسافر در اتوبان قزوین-کرج خبر داد.
تاریخ انتشار : 22 اردیبهشت 1395

جزئیات تصادف زنجیره ای 30 خودرو در اتوبان قزوین-کرج

سرهنگ بهرام زینلی لحظاتی پیش اظهار داشت:طی ساعات گذشته و با توجه به بارش شدید باران در محورهای مواصلاتی استان قزوین، 30 خودرو سواری بر اثر تصادف زنجیره ای در باند جنوبی آزادراه قزوین-کرج با یکدیگر برخورد کردند.

وی بیان کرد:تصادف زنجیره ای 30 خودرو از کیلومتر 2 عوارضی آغاز و سبب مسدود شدن مسیر شده بود که نیروهای راهداری و پلیس راه خودروها از مسیر تردد خارج کرده و جاده بازگشایی شد.

تصادف زنجیره ایرئیس پلیس راه استان قزوین افزود:خوشبختانه این تصادف زنجیره ای منجر به فوت نشده و تنها 4 نفر از سرنشینان خودروها مصدوم شدند که به صورت سرپایی مداوا و یا در صورت لزوم به مراکز درمانی منتقل شدند.

رئیس پلیس راه استان قزوین با بیان این مطلب که در حال حاضر تمام جاده های استان لغزنده هستند، تصریح کرد:با توجه به ادامه بارش ها و لغزندگی جاده های استان از رانندگانی که قصد تردد و یا در حال تردد از این مسیرها هستند تقاضا داریم با سرعت مطمئنه و با رعایت فاصله طولی حرکت کنند.

تصادفزینلی خاطرنشان کرد:رعایت قوانین رانندگی در جاده لغزنده و بارانی از اهمیت دوچندانی برخوردار بوده که باید مورد توجه رانندگان قرار گیرد.

جزئیات تصادف زنجیره ای 30 خودرو در اتوبان قزوین-کرج

جزئیات تصادف زنجیره ای 30 خودرو در اتوبان قزوین-کرج
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 8
برگرفته از تابناک/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 8 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف