نمناک اخبارحوادث تصادف زنجیره ای 30 خودرو در پل شهریار تبریز
تصادف ، تصادف زنجیره ای
در پی بازش برف و لغزندگی خیاان و به دلیل عدم رعایت فاصله طولی تصادف زنجیره ای 30 دستگاه خودرو در روگذر پل شهریار تبریز موجب خسارت دیدن این خودروها شد.
تاریخ انتشار : 14 فروردین 1396
بازدید : 1,514 نفر

تصادف زنجیره ای 30 خودرو در تبریز

بر اثر بارش برف و لغزندگی خیابان در محدوده بلوار شهریار بر روی رو گذر پل شهریار تبریز 30 دستگاه خودرو با هم تصادف کردند.

رئیس پلیس راهور آذربایجان شرقی افزود:متاسفانه این تصادف زنجیره ای به دلیل عدم رعایت فاصله طولی با ماشین جلویی و تصور غلط همشهریان مبنی بر بهاری شدن هوا و سرعت غیر مطئنه رخ داده است.

تصادف زنجیره ای

ناصر میکائیلی با اشاره به اینکه خوشبختانه این تصادف هیچ گونه خسارت جانی نداشته است افزود:با این حجم تصادف خوشبختانه هیچ فوتی و جرحی در این تصادف شاهد نبودیم.

تصادف زنجیره ای

رئیس پلیس راهور آذربایجان شرقی با اشاره به ادامه طرح نوروزی پلیس راهور افزود:خوشبختانه همکاران ما در نیروی انتظامی تا پایان روز 15 فروردین طرح نوروزی را ادامه می دهند و زحمت کشان راهنمایی از اول سال آماده ارایه خدمت شبانه روزی به هموطنان عزیز بودند و به موقع در محل حادثه حضور پیدا کرده و روان سازی ترافیک صورت گرفت.

تصادف زنجیره ای 30 خودرو در پل شهریار تبریز

تصادف زنجیره ای 30 خودرو در پل شهریار تبریز
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از خبرگزاری مهر - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف