نمناک اخبارحوادث تصادف زنجیره ای 17 خودرو در محور سمنان +تصاویر
تصادف ، عکس تصادف
ساعات پایانی روز گذشته در یک تصادف زنجیره ای در محور سمنان 17 دستگاه خودرو دچار سانحه شدند که این تصادف شماری مصدوم برجا گذاشت.
تاریخ انتشار : 23 شهریور 1394

جزئیات تصادف زنجیره ای در محور سمنان

عصر دیروز 17 دستگاه خودرو در محور سمنان- دامغان در محدوده گردنه آهوان دچار سانحه شدند که تعدادی از مصدومان این سانحه به مرکز درمانی اعزام شده اند.این سانحه در حالی رخ داد که رانندگان و مردم حاضر در محل از حضور دیرهنگام مأموران پلیس در صحنه گلایه داشتند؛ بر اساس گفته های شاهدان عینی، مأموران پلیس راه پس از حدود یک ساعت در صحنه حاضر شده اند.

شماری از خودروها در این سانحه با یکدیگر برخورد کردند و همچنین تعدادی دیگر نیز با گاردریل های اطراف جاده برخورد داشتند.فرمانده پلیس راه استان سمنان در همین ارتباط در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در سمنان اظهار داشت:عصر امروز تصادف زنجیره ای 9 دستگاه خودرو در کیلومتر 80 محور دامغان به سمنان سبب ایجاد خسارت هایی شد.

حسن خسروجردی ادامه داد:در این سانحه، دو دستگاه تریلر ترانزیت و هفت دستگاه خودروی سواری با یکدیگر برخورد کردند.وی علت وقوع این سانحه را رعایت نکردن فاصله طولی اعلام کرد و گفت:جاده دامغان به سمنان به علت بارندگی امروز لغزنده بود.

فرمانده پلیس راه استان سمنان ادامه داد:در این حادثه، دو سرنشین خودروهای سانحه دیده مجروح شدند و به صورت سطحی به مداوای آنها اقدام شد.خسروجردی بیان کرد:محور دامغان به سمنان هم اکنون باز بوده و تردد در آن برقرار است. چندین دستگاه خودروی دیگر نیز عصر امروز در همین محل دچار سانحه برخورد به گاردریل شدند.

تصادف

تصادف

تصادف

تصادف

تصادف

 

تصادف زنجیره ای 17 خودرو در محور سمنان +تصاویر

برگرفته از فارس /ن
این مطلب مفید بود ؟ 13 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف