تصادف زنجیره ای

تصادف زنجیره ای 16 خودرو در جاده مشهد به چناران

تاریخ انتشار : 22 خرداد 1396کد مطلب : 51049زمان مطالعه : 2 دقیقه
برخورد زنجیره ای 16 خودرو در جاده مشهد به چناران منجر به مجروح شدن 9 نفر شد،گفتنی است علت دقیق بروز این تصادف زنجیره ای توسط کارشناسان پلیس راه استان خراسان رضوی در دست بررسی است.

تصادف زنجیره ای در مشهد

فرمانده ایستگاه 36 سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از برخورد زنجیره ای 16 خودرو در جاده مشهد به چناران و مجروح شدن 9 نفر خبر داد.

رضا قربانی گفت:این اتفاق حوالی ساعت 2 بامداد درجاده مشهد به چناران حوالی منطقه چهارفصل در فاصله 15 کیلومتری شهرمشهد به وقوع پیوست و در پی اطلاع رسانی شهروندان به (125) بلافاصله گروه امداد و نجات و اطفائ حریق از ایستگاه شماره 36 این سازمان به محل حادثه اعزام شدند.

 
وی افزود، در بررسی های اولیه و بنا به ادعای شاهدان در ابتدا دو خودرو سواری که در این مسیر در حرکت بوده اند به علت نامعلومی با یکدیگر تصادف کرده، که در پی این اتفاق، برخی ازخودروهای عبوری نیز بدلیل ترافیک بوجود آمده در راه بندان گیر می کنند، که یکباره یک دستگاه تانکر 30 هزار لیتری حمل بنزین که از مشهد به سمت چناران درحرکت بوده، به علت نامشخصی با این خودرو ها برخورد می کند که در این اتفاق بیش 9 نفر مجروح و به 16 خودرو سواری خساراتی وارد آمد.
تصادف زنجیره ای
 
این مقام مسئول در آتش نشانی مشهد خاطرنشان کرد، آتش نشانان و نجاتگران سازمان آتش نشانی پس از حضور در محل حادثه به سرعت با انجام اقدامات پیشگیرانه، اقدام به مهار آتش سوزی 2 خودرو و جلوگیری ازآتش سوزی بیشتر خودروهای آسیب دیده نموده و همزمان، گروه امداد و نجات اقدام به انتقال حادثه دیدگان به مکان امن و برقراری ایمنی لازم در محل می کنند ومجروحان را تحویل تکنسین های اورژانس 115 داده تا به بیمارستان منتقل شوند.
 
گفتنی است، تعداد دقیق مجروحان وخودروهای آسیب دیده در این حادثه از سوی اورزانس و نیروی انتظامی اعلام نشده است وعلت دقیق بروز این تصادف زنجیره ای توسط کارشناسان پلیس راه استان خراسان رضوی که در محل حضور داشتند در دست بررسی است.

تصادف زنجیره ای 16 خودرو در جاده مشهد به چناران

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
برگرفته از میزان آنلاین - / ل
وبگردی