نمناک اخبارحوادث تصادف زنجیره ای 65 خودرو در اتوبان کرج - قزوین
تصادف زنجیره ای ، تصادف
دو تصادف همزمان زنجیره ای 65 دستگاه خودرو سواری در لاین شمالی و جنوبی آزاد راه کرج - قزوین خبر داد که 29مجروح بر جا گذاشت.
تاریخ انتشار : 11 فروردین 1394
بازدید : 7,183 نفر

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر در خصوص حادثه تصادف زنجیره ای گفت:این حادثه حدود ساعت 15 امروز در کیلومتر 40 آزاد راه کرج - قزوین رخ داد و موجب ترافیک بسیار سنگین در این آزاد راه شد.

وی ادامه داد:14مصدوم این حادثه به بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان هشتگرد در استان البرز انتقال و بقیه به صورت سرپایی درمان شدند.

رجبی، بدون اشاره به مدت زمان انسداد آزاد راه کرج - قزوین ، افزود:در زمان حاضر ترافیک درهر دو مسیر سنگین است و نیروهای انتظامی و امدادی برای بازگشایی هر دو مسیر در تلاش هستند.

وی از رانندگانی که پشت این ترافیک سنگین متوقف شده اند خواست با صبر و حوصله ماموران راهنمایی و رانندگی را در انجام وظیفه یاری دهند.

استان البرز دارای یکهزار و 500 کیلومتر آزاد راه ، بزرگراه ،راه اصلی و فرعی است که به علت قرار گرفتن در مسیر 14 استان ، 18 درصد ترافیک جاده ای کشور را به خود اختصاص داده است.

تصادف زنجیره ای 65 خودرو در اتوبان کرج - قزوین

تصادف زنجیره ای 65 خودرو در اتوبان کرج - قزوین
:
امتیاز : 4.9 تعداد رای : 37
برگرفته از ایرنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 36 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف