نمناک اخبارحوادث تصادف زنجیره ای 9 خودرو در جاده خاوران
تصادف زنجیره ای ، تصادف
طبق اعلام سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران در پی وقوع تصادف زنجیره ای 9 دستگاه خودرو در جاده خاوران 9 نفر مصدوم شدند.
تاریخ انتشار : 3 شهریور 1394
بازدید : 2,707 نفر

تصادف زنجیره ای جاده خاوران

سید جلال ملکی در گفتگویی، درباره برخورد زنجیره ای چند دستگاه خودرو اظهار داشت:روز گذشته برخورد چند دستگاه خودرو در غرب به شرق جاده خاوران نرسیده به سهراه سیمان به سامانه آتشنشانی شهر تهران اعلام و مأمورانسه ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود:با حضور آتش نشانان در محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه بنکر سیمان به دلیل نامشخصی با دو خودروی وانت یکخودرو اپل سه دستگاه خودرو پراید و یک دستگاه خودروی نیسان و درمجموع با 9 خودرو برخورد کرده بود که پیش از رسیدن آتش نشانان سرنشینان خودروی اپل و وانت که سه نفر بودند از خودرو خارج شده و مصدومیت هایی داشتند که به مراکز درمانی منتقل شدند.

ملکی افزود:نشت بنزین شدیدی نیز اتفاق افتاده بود که آتش نشانان نسبت به ایمن سازی اقدام کردند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران افزود:پس از ایمن سازی های لازم و انتقال خودروها معبر بازگشایی و ترافیک سنگینی که در آن محدوده اتفاق افتاده بود، بازگشایی شد.

تصادف زنجیره ای ، تصادف زنجیره ای در جاده خاوران

تصادف زنجیره ای 9 خودرو در جاده خاوران
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از مهر - /م
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف