تصادف زنجیره ای

تصادف زنجیره ای مرگبار در اتوبان کرج + تصاویر

تاریخ انتشار : 13 بهمن 1396کد مطلب : 63914زمان مطالعه : 2 دقیقه
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از تصادف زنجیره ای چند خودرو در مسیر غرب به شرق اتوبان کرج خبر داد.

تصادف زنجیره ای بامداد امروز در مسیر غرب به شرق اتوبان کرج

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از تصادف چندخودرو در مسیر غرب به شرق اتوبان کرج خبر داد و گفت:این حادثه سبب کشته شدن یک و مصدومیت 4 نفر شد.

سید جلال ملکی گفت:ساعت 35 دقیقه بامداد امروز برخورد چند دستگاه خودرو در مسیر غرب به شرق اتوبان کرج زیر پل حکیم به سامانه 125 سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد.

وی افزود:بلافاصله 2 ایستگاه آتش نشانی به محل اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران ضمن تشریح حادثه اضافه کرد:یک دستگاه خودرو سواری «آریزو» به هنگام حرکت در مسیر شرق به غرب به دلیل نامشخصی از مسیر منحرف شده و پس از برخورد با گاردریل های میانی بزرگراه و شکستن آن ها وارد مسیر مقابل شده و در آن جا با 4 خودرو «کیا» ، «پراید» ، «پژو 405» و یک دستگاه «سمند» برخورد کرده است.

تصادف

ملکی اضافه کرد:همه سرنشینان پیش از رسیدن آتش نشانان از خودروهای خود خارج شده بودند.

وی با بیان این که در مسیر غرب به شرق اتوبان کرج در پی این تصادف ترافیک سنگینی ایجاد شده بود، گفت:آتش نشانان به سرعت اقدام به ایمن سازی محل کردند.

تصادف

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از تحویل مصدومان حادثه به عوامل اورژانس خبر داد و گفت:راننده خودروی «آریزو» که یک جوان حدودا 36 ساله بود، به دلیل جراحات وارده جان خود را از دست داده بود و 4 نفر دیگر شامل یک خانم و 3 آقای میان سال در اثر این حادثه دچار مصدومیت های جزئی از نواحی مختلف بدن شده بودند.

ملکی گفت:خودروها به مکان امنی حمل شده و محل حادثه پس از ایمن سازی، برای بررسی علت حادثه تحویل پلیس راهور شد و ترافیک به حالت عادی بازگشت و عملیات در ساعت 2:06 به پایان رسید.

تصادف زنجیره ای مرگبار در اتوبان کرج + تصاویر

51
این مطلب مفید بود ؟10
برگرفته از مهر - /م
برچسب :
نظرات
وبگردی