نمناک اخبارحوادث کشیده شدن زن مشهدی 4 کیلومتر روی جاده بعداز تصادف + عکس
تصادف ، تصادف دلخراش
خودروی پژو پارس بعد از تصادف با 2 عابر قصد داشت از محل متواری شود که یکی از مجروحان به خودوری او گیر کرده و 4 کیلومتر با او روی زمین کشیده شده بود.
تاریخ انتشار : 3 آبان 1395

نجات زن جوان که بعد از تصادف 4 کیلومتر روی زمین کشیده شد

 معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد گفت :خودروی پژو پارس با 2عابر پیاده برخورد کرد و یکی از عابران را تا مسافتی طولانی به دنبال خود کشاند. به گزارش روابط عمومی آتش نشانی مشهد،مهدی رضایی شامگاه پنجشنبه در تشریح جزئیات این خبر افزود :این سانحه رانندگی مقارن ساعت 17و 49 دقیقه پنج شنبه رخ داد و خودروی پژوپارس هنگام حرکت از میدان نمایشگاه به سمت میثاق با 2عابر پیاده که 2زن جوان بودند، برخورد کرد.وی ادامه داد :یکی از این عابران به خیابان پرتاب شد و پس از آن با خودروی پراید برخورد کرد و به شدت مجروح شد.او افزود:بانوی دیگر نیز زیر این خودرو گیر کرده بود و راننده بی خبر از این ماجرا به سرعت از محل متواری شده بود. رضایی گفت :پس از طی کردن مسافت طولانی و رسیدن به حوالی میدان امام علی(ع) خودروهای دیگر راننده را متوجه این اتفاق کردند و خودرو متوقف شد.

معاون عملیات آتش نشانی مشهد گفت :این بانوی جوان که به شدت دچار مصدومیت و جراحت شده بود توسط ماموران آتش نشانی از زیر خودرو رهاسازی و برای انتقال به بیمارستان تحویل عوامل اورژانس شد.
سوی دیگر با حضور پلیس در محل، راننده بازداشت و در تحقیقات مدعی شد که متوجه گیر کردن زن جوان زیر ماشینش نشده است. او گفت:با دوستم در خیابان ها می گشتیم و صدای ضبط ماشین زیاد بود که ناگهان 2زن را مقابل ماشین دیدم و پیش از اینکه موفق به توقف شوم، با آنها تصادف کردم.
پس از آن ترسیده بودم و وقتی دیدم چند نفر به طرفم می آیند، تصمیم به فرار گرفتم. آنها به دنبال ما بودند و چون صدای ضبط زیاد بود، صدای جیغ و فریاد زنی که زیر ماشین گیر کرده بود را نشنیدم. من تصور می کردم که شاهدان قصد دستگیری مرا دارند و برای همین فرار کردم. اصلا خبر نداشتم که فردی زیر ماشین گیر کرده است. هم زمان با اظهارات این مرد، آتش نشانان موفق شدند زنی را که زیر پژو گیر کرده بود نجات دهند.

او زنده بود اما دچار جراحات شدیدی شده بود. به گفته آتشپاد سوم رضایی، معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد، زن جوان برای انتقال به بیمارستان تحویل عوامل اورژانس و به بیمارستان منتقل شد. 

تصادف

تصادف پژو پارس با زن جوان

کشیده شدن زن مشهدی 4 کیلومتر روی جاده بعداز تصادف + عکس

کشیده شدن زن مشهدی 4 کیلومتر روی جاده بعداز تصادف + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از تهران پرس /ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف