نمناک اخبارجامعه تصادف ساختگی برای سرقت از خودروهای مدل بالا
تصادف ساختگی ، تصادف ساختگی
دوموتور سوار که با یک تصادف ساختگی با ماشین های مدل بالا اقدام به سرقت می کردند دستگیر شدند.
تاریخ انتشار : 2 شهریور 1395

تصادف ساختگی موتورسواران با ماشین های مدل بالا

سرهنگ ناصری نژاد درباره جزئیات این خبر گفت:چندی پیش یکی از گشت های انتظامی کلانتری 101 تجریش در حال گشت زنی در خیابان اندرزگو بود که متوجه درگیری میان چند نفر و تجمع تعدادی از شهروندان برای تماشای این درگیری شد که بلافاصله برای بررسی مساله به محل رفتند.

وی در ادامه اظهارکرد:پس از حضور مأموران در محل، شهروندان دو موتورسوار را که سعی در فرار داشتند به آنان تحویل داده و گفتند که یکی از موتورسوارها پس از برخورد با خودروی یکی از شهروندان اقدام به ایجاد سر و صدا کرده و زمانی که راننده خودرو از وسیله نقلیه اش پیاده شده موتورسوار دیگر از آن سوی خودرو اقدام به سرقت گوشی تلفن همراه، تبلت و کیف مالک خودرو کرده است.

رییس کلانتری 101 تجریش با بیان اینکه با هوشیاری راننده و شهروندان هر دو سارق محاصره و گرفتار شدند، گفت:مأموران هر دو متهم را به همراه راننده به مقر انتظامی منتقل کردند.

ناصری نژاد، ادامه داد:دو متهم در کلانتری تحت بازجویی قرار گرفته اما ابتدا اصرار داشتند که بی گناه هستند اما در نهایت به جرم خود مبنی بر سرقت از داخل خودروها تحت پوشش تصادف ساختگی اعتراف کرده و گفتند که با همدستی یکدیگر برای خودروهای مدل بالا تصادف ساختگی ایجاد کرده و در فرصتی مناسب با سوء استفاده از غفلت راننده اقدام به سرقت لوازم شخصی راننده از داخل خودرو کرده اند.

وی با بیان اینکه متهمان به بیش از هشت فقره سرقت به این شیوه اعتراف کردند، گفت:هر دو متهم پس از تکمیل پرونده و با شکایت مالباخته در اختیار دادسرا قرار گرفتند تا در این خصوص اقدامات قضایی لازم انجام شود.

تصادف ساختگی برای سرقت از خودروهای مدل بالا

تصادف ساختگی برای سرقت از خودروهای مدل بالا
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 7
برگرفته از نامه نیوز /ن
این مطلب مفید بود ؟ 7 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف