نمناک اخبارحوادث نخستین حادثه برای سرویس مدرسه در تهران رخ داد
سرویس مدرسه ، تصادف
سخنگوی سازمان آتش نشانی از مجروح شدن سه دختر دانش آموز در تصادف سرویس مدرسه در دومین روز سال تحصیلی خبر داد.
تاریخ انتشار : 4 مهر 1395
بازدید : 3,947 نفر

تصادف سرویس مدرسه در شهرک راه آهن تهران

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی با اشاره به وقوع اولین جادثه برای سرویس مدارس در شهر تهران گفت:ساعت 6:36 صبح امروز وقوع تصادف دو دستگاه خودرو در شهرک راه آهن به سازمان آتش نشانی اعلام شد. بلافاصله آتش نشانان دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد:در این حادثه خودرو پراید با چهار سرنشین با خودرو پزو 405 با یک سرنشین برخورد کرده بود. در خودرو پراید سه دانش آموز دختر 8 ساله حضور داشتند که دو نفر آنها به همراه راننده از خودرو خارج شده و به صورت سطحی از ناحیه سر و صورت زخمی شده بودند.

 سرویس مدرسه

تصادف سرویس مدرسه در شهرک راه آهن تهران

به گفته سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران، دختر دانش آموزی که در صندلی جلو خودرو نشسته بود داخل خودرو محبوس شده بود که آتش نشانان با استفاده از ابزار این فرد را از داخل خودرو خارج کردند.مصدومان این حادثه به اورژانس تحویل داده شدند.

ملکی با بیان اینکه راننده مدعی بود راننده سرویس مدرسه است، تاکید کرد:در سال های گذشته رانندگان سرویس مدرسه دارای تابلو و برچسب مخصوص بودند و ایمنی خودرو آنها مورد بررسی قرار می گرفت. این موضوع می توانست در حمل و نقل ایمن دانش آموزان موثر باشد.

نخستین حادثه برای سرویس مدرسه در تهران رخ داد

نخستین حادثه برای سرویس مدرسه در تهران رخ داد
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
برگرفته از خبرگزاری میزان / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف