نمناک ورزشفوتبال تصادف شدید “حمید استیلی” با خودروی همسرش در تهران
حمید استیلی ، تصادف حمید استیلی
“حمید استیلی” بازیکن اسبق تیم ملی و سرمربی تیم فوتبال ملوان در تهران دچار سانحه شدید رانندگی شد.
تاریخ انتشار : 10 بهمن 1394
بازدید : 10,007 نفر

تصادف شدید حمید استیلی

حمید استیلی شب گذشته با خودرو هیوندا در حال رانندگی بود که با یکدستگاه 206 تصادف کرد. در این تصادف که راننده 206 مقصر بود خسارت مالی سنگینی به هر دو خودرو وارد شد به طوری که از دو خودرو جز مشتی آهن پاره باقی نماند.

این تصادف در تهران و نزدیکی منزل سرمربی ملوان رخ داد، استیلی در حال رانندگی با خودرو همسرش بود که این اتفاق برایش رخ داد.

جزئیات حادثه از زبان حمید استیلی

حمید استیلی در مورد حادثه تصادفش گفت:شب گذشته در حال رانندگی با خودروی همسرم بودم که در نزدیکی منزلم در تهران یک 206 شاخ به شاخ به من زد و هر دو خودرو خسارت سنگینی دیدیم. البته در این تصادف راننده خودروی 206 مقصر بود و خوشحالم که تلفات جانی نداشت و سرنشین 206 و خود من هیچ آسیبی ندیدند.

وی در مورد وضعیت تیم ملوان و جذب یک مهاجم اوکراینی گفت:ما به دنبال جذب یک مهاجم خارجی هستیم و برای این بازیکن در فهرست خودمان جای خالی گذاشته ایم.

استیلی در مورد مشکلات مالی ملوان و اینکه بازیکنان فقط به حضور او دلگرم هستند گفت:به هر حال مدیران باشگاه و بخصوص دنیا مالی در تلاش است تا مشکلات مالی به حداقل برسد و به برخی از بازیکنان مبالغی داده شده است و قرار است در هفته آینده نیز مبالغ دیگری به بازیکنان داده شود.

تصادف شدید حمید استیلی با خودروی همسرش در تهران

تصادف شدید “حمید استیلی” با خودروی همسرش در تهران
:
امتیاز : 2.7 تعداد رای : 51
برگرفته از فارس - /م
این مطلب مفید بود ؟ 28 23
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف