نمناک سرگرمیاتومبیل نصف شدن لامبورگینی آونتادور در تصادف شدید + تصاویر
لامبورگینی آونتادور ، لامبورگینی
در این تصادف عجیب و هولناک که در منطقه نزدیک پارمای ایتالیا رخ داده است لامبورگینی آونتادور SV به طور حیرت انگیزی متلاشی شده است.
بازدید : 1,902 نفر

نصف شدن لامبورگینی آونتادور در تصادف

با وجود اینکه روز به روز خودروها قدرتمندتر از قبل می شوند و خودروسازان دغدغه های بزرگتری برای امن تر کردن خودروها دارند اما باز هم بی احتیاطی رانندگان در همه جای دنیا با بهترین خودروها می تواند خطرآفرین باشد چنانچه یک لامبورگینی اونتادور نارنجی SVبه دلیل سرعت بالا در پارمای ایتالیا در یک تصادف جاده ای به شدت نابود شد.

به تازگی تصاویری از یک دستگاه لامبورگینی آونتادور SV متلاشی شده در منطقه نزدیک پارمای ایتالیا منتشر شده که تأسف و حیرت هر فرد دوست دار خودرو را برمی انگیزد.جزئیات مربوط به این تصادف سهمگین زیاد نیست اما طبق گفته های GTspirit این آونتادور تولید محدود به شدت با گاردریل برخورد کرده و با چرخش به دور خود کنترلش را از دست داده است.درحالی که علت برخورد آونتادور SV با گاردریل مشخص نیست اما تصاویر منتشر شده نشان می دهد که بخش جلویی خودرو کاملاً از بدنه جدا شده و بیشتر بخش عقب خودرو نیز تخریب شده است.

لامبورگینی آونتادور

تصاویر شوکه کننده ی بیشتر نشان دهنده در هم شکستن شیشه جلو، از دست رفتن حداقل دو چرخ و باز شدن کیسه های هوا هستند. برخلاف صدمه شدیدی که به بدنه وارد شده به نظر می رسد که ساختار فیبر کربن مونوکوک مستحکم لامبورگینی تنها چند خراش کوچک برداشته است.

لامبورگینی آونتادور

لامبورگینی آونتادور

از شرایط راننده و سرنشین احتمالی خودرو هنوز خبری در دسترس نیست.

نصف شدن لامبورگینی آونتادور در تصادف شدید + تصاویر

نصف شدن لامبورگینی آونتادور در تصادف شدید + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 7
برگرفته از سیمرغ - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 7 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف