نمناک اخبارحوادث 6 کشته در تصادف شدید پژو و کامیون محور قم-اراک
تصادف ، تصادف در محور قم
به گفته معاون مرکز فوریت های پزشکی استان قم بر اثر تصادف یک دستگاه سواری با کامیون 6 نفر از هموطنان جان خود را از دست دادند.
تاریخ انتشار : 23 شهریور 1396

تصادف در محور قم- اراک 6 کشته بر جای گذاشت

به نقل از دانشگاه علوم پزشکی، مهدی فراهانی در این خصوص گفت:این حادثه در محور قم - اراک حوالی دو راهی آشتیان رخ داد.

وی افزود:در این تصادف یک دستگاه خودرو سواری با یک دستگاه کامیون برخورد کرد که متأسفانه هر 6 نفر سرنشینان خودرو سواری در دم فوت کردند.

فراهانی ابراز داشت:آمبولانس اورژانس 115 قم سریعا خود را به محل حادثه رساند اما به دلیل شدت ضربه وارده، هر پنج نفر در دم فوت کرده بودند.

بر اساس این گزارش، ساعت 19:15 و طی تماس با اورژانس 115 تصادف دو خودروی سنگین و سبک به فوریت های پزشکی (اورژانس115) استان قم اعلام شد.

تصادف شدید پژو و کامیون

تصادف مرگبار پژو با کامیون در محور قم اراک

پس از حضور آمبولانس وکارشناسان فوریت های پزشکی و ارزیابی نهایی صحنه تصادف مشخص شد این تصادف دلخراش که در مسیر دوراهی آشتیان اتفاق افتاده متأسفانه 6 نفر فوتی در دم و 3 مجروح به جای گذاشته است.


فوتی های این تصادف 6 نفر که 4 خانم و 2 آقا می باشد و هر 6 نفر نیز سرنشینان خودروی سبک بودند و3 مجروح این تصادف نیز که هر 3 نفر سرنشینان خودرو سنگین بودند بصورت سرپایی توسط پرسنل اورژانس در محل درمان شدند.

پرسنل اورژانس و دیگر دستگاه های امدادی همچنان جهت پاکسازی صحنه تصادف در محل حضور دارند.

6 کشته در تصادف شدید پژو و کامیون محور قم-اراک

برگرفته از مشرق نیوز - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف