نمناک سرگرمیگوناگون تصادف مرگبار و شدید در روسیه + عکس
تصادف شدید ، تصادفات جاده ایی
در کشور روسیه تصادف بسیار شدید و وحشتناکی رخ داد که به دلیل خواب آلودگی راننده ای بود.

تصادف شدید در اثر خواب آلودگی راننده

تصادفات جاده ایی یکی از خطرناک ترین و پرخطر ترین اتفاقاتی هستند که به راحتی می توانند منجر به مرگ شوند.اما با این وجود روزانه تعداد زیادی از آنها را شاهد هستیم ولی مجددا با مشاهده این اتفاقات ناگوار،مقررات لازم در رانندگی رعایت نمی شوند. اما با این وجود،اتفاق ناگواری در طی عدم رعایت قوانین رانندگی در روسیه رخ داد که باعث کشته شدن یک نفر و مجروحیت 3 نفر دیگر شد. جزئیات کامل این اتفاق را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.
چند روز گذشته،تصاویر دردناک و ناگوار از تصادفات جاده ایی که توسط دوربین های شهری روسیه ثبت شده بودند و در صفحات مجازی به شدت منتشر شد که توانستند باعث ایجاد واکنش های زیادی در صفحات مجازی توسط کاربران شود.
 
تصادف وحشتناک

لحظه تصادف شدید و وحشتناک 

طبق آخرین آمار و اطلاعات،شرح حادثه این گونه است:"راننده در حین رانندگی به دلیل خواب آلود بودن و نداشتن وضعیت جسمانی مناسب ، کنترل اتومبیل خود را از دست می دهد که در طی آن از مسیر خود منحرف شده و به سمت عابرین پیاده در سمت چپ خیابان محرف می شود.پس از منحرف شدن اتومبیل در خیابان،با عابرینی که در حال پیاده روی بودند برخورد می کند که متاسفانه باعث جان باختن یک مرد 63 ساله و مجروح شدن 3 نفر دیگر شد که اینک در بیمارستان در وضعیت جسمانی نامناسبی به سر میبرند".
این تصادف ناگوار در منطقه "داگامیوس" واقع در روسیه رخ داد.پلیس نیز برای اطلاعات بیشتر در مورد این تصادف ناگوار شروع به تحقیق و بررسی کرده است.
 
تصادف جاده ای

تصادف بسیار وحشتناک بر اثر خواب آلودگی

تصادف شدید به دلیل خواب آلودگی راننده + تصاویر

تصادف مرگبار و شدید در روسیه + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /ح.ب
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف