نمناک اخبارورزشی شایعه به کما رفتن علی دایی بعد از تصادف
تصادف علی دایی ، فوت علی دایی
خبر تصادف و به کما رفتن علی دایی در فضای مجازی منتشر شده است که مدیر رسانه ای تیم صبای قم این خبر را شایعه ای بی خود بیان کرد.
تاریخ انتشار : 13 مهر 1394
بازدید : 11,836 نفر

شایعه تصادف علی دایی و به کما رفتن وی

حمید عباسی در خصوص شایعه ای که در خصوص تصادف علی دایی و به کما رفتن وی منتشره شده گفت:باید به حال افرادی که از هر موضوعی سوء استفاده می کنند تاسف خورد. کاملا شایعه تصادف و به کما رفتن علی دایی را رد می کنم و خدا را شکر سر مربی صبا در صحت کامل به سر می برد.

 
وی ادامه داد:متاسفانه در روزهای که همه مردم داغ دار فوت ناگهانی هادی نوروزی هستند عده ای مشخص نیست چنین شایعه ای را با چه هدفی منتشر می کنند.

علی دایی تصادف نکرده

ماینده تام الاختیار آقای گل جهان با رد شایعه تصادف علی دایی خود گفت:با پیگیری از طریق پلیس فتا عوامل انتشار این شایعه را محکوم می کنیم. 

بهمن دهقان با اشاره به اینکه علی دایی در سلامت کامل به سر می برد و هیچ مشکلی برای وی به وجود نیامده است، اظهار کرد:متاسفانه امروز بار دیگر شایعه ای مبنی بر صدمه دیدن علی دایی در حادثه تصادف، در شبکه های مجازی منتشر شد که این خبر اشتباه در حال انتشار در گروه های مجازی مختلف است. 

او ادامه داد:این برای چندمین بار است که از این دست شایعه ها برای دایی ساخته می شود و وی تأکید دارد که به دلیل تکرار این گونه شایعه ها، این بار بانیان به وجود آمدن این مسائل پیدا شوند. 

دهقان افزود:آقای دایی تاکید دارد که این بار این اتفاق را از طریق پلیس فتا پیگیری کند تا عامل انتشار این شایعه ها پیدا و دستگیر شود و تا به نتیجه رسیدن تحقیقاتم از تصمیم خود کوتاه نمی آیم.

صحبت های دهقان بر این اساس مطرح شده است که عصر امروز (دوشنبه) شایعه هایی مبنی بر صدمه دیدن علی دایی در یک سانحه تصادف در برخی گروه های مجازی انتشار یافته بود.


علی دایی در رامسر

خبرهای منتشر شده از به کما رفتن علی دایی حکایت داشت، اما پس از گذشت چند ساعت سرمربی صبا با انتشار عکسی در اینستاگرام خود به شایعات پایان داد.

وی در توضیحات این عکس نوشت:"امروز جشنواره فیلم یاس- رامسر ."

علی دایی در کنار لیلا حاتمی

تصادف علی دایی ، علی دایی در کما!

شایعه به کما رفتن علی دایی بعد از تصادف
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 26
برگرفته از فارس ، ایسنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 21 5
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف