نمناک ورزشفوتبال بازهم شایعه تصادف علی دایی
تصادف علی دایی ، علی دایی
علی دایی کاپیتان سابق تیم ملی کشورمان که این روزها هدایت تیم صبای قم را بر عهده دارد برای دومین بار شایعه تصادفش در راه قم منتشر شد.
تاریخ انتشار : 10 اسفند 1394
بازدید : 7,803 نفر

تکذیب تصادف علی دایی

خبر تصادف علی دایی در راه سفر به قم که صبح امروز (دوشنبه) در برخی سایت های خبری و شبکه های به انتشار درآمده بود، تکذیب شد. تمرین امروز تیم صبای قم بر خلاف اخبار منتشر شده در تهران برگزار می شود و علی دایی نیز ظهر امروز در تمرین تیمش حاضر شد.
 
علی دایی
 

علی دایی سرمربی تیم صبای قم

تیم فوتبال صبای قم روز یکشنبه هفته آینده در اصفهان به مصاف تیم سپاهان خواهد رفت.
 

شایعه تصادف علی دایی در مهر ماه 94

فارس؛ تاریخ خبر:17 مهر ماه 94؛ در پی شایعه تصادف سر مربی ارزشمند تیم فوتبال صبای قم، اسطوره و آقای گل فوتبال جهان جناب آقای علی دایی و تماس های مکرر فوتبال دوستان و طرفداران ایشان و هواداران تیم صبا در خصوص این موضوع، بدین وسیله به استحضار تمام مردم عزیز و فوتبال دوست ایران و هوادارن تیم صبای قم می رسانیم جناب آقای دایی سرمربی محترم تیم فوتبال صبای قم هیچگونه تصادفی نداشته و در صحت و سلامت کامل در تمرینات این تیم حضور فعال داشته و هرگونه اتفاقی برای نامبرده شایعه ای بیش نبوده و باشگاه فرهنگی ورزشی صبای قم تمام این مطالب و اخبار منتشر شده در این خصوص را تکذیب می نماید. 
به گزارش خبرگزاری فارس، شب گذشته شایعه ای در فضای مجازی منتشر شد که عنوان شده بود علی دایی تصادف کرده و در کما به سر می برد که خوشبختانه این شایعه خیلی زود تکذیب شد.

تصادف علی دایی ، تکذیب تصادف علی دایی در راه قم

بازهم شایعه تصادف علی دایی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 9
برگرفته از تسنیم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 9 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف