نمناک اخبارحوادث اتوبوس علی سامره و شاگردانش ترمز برید
علی سامره ، حادثه رانندگی علی سامره و شاگردانش
علی سامره بازیکن و مربی سابق استقلال به همراه شاگردانش بازیکنان تیم کیان بختیار در مسیر بازگشت از مسابقات دچار حادثه رانندگی شدند.
تاریخ انتشار : 7 آذر 1395
بازدید : 1,709 نفر

حادثه اتوبوس تیم علی سامره 

علی سامره و بازیکنانش در یک سانحه رانندگی به بیمارستان منتقل شدند.

در یک سانحه شدید رانندگی ، اتوبوس بازیکنان تیم فوتبال کیان بختیاری در دسته سوم باشگاه های کشور که هدایتش را بتازگی علی سامره ملی پوش اسبق کشورمان بر عهده گرفته است ، به دلیل بریدن ترمز از مسیر خارج شد و خسارت شدیدی دید. به گفته سهرابی سرپرست تیم فوتبال کیان ، در پی این سانحه علی سامره دچار آسیب دیدگی دست و صورت شد و تحت عمل جراحی قرار گرفت. سامره که در صندلی جلوی اتوبوس و کنار راننده نشسته بود ، بیشترین آسیب را دیده است.

علی سامره

 علی سامره در بیمارستان گچساران بستری شد

سامره تا چندی قبل سرمربی امیدهای استقلال بود اما بعد از درگیری با حسن روشن از این تیم جدا شد. این ملی پوش سابق کشورمان و تعدادی از بازیکنانش حالا در گچساران تحت درمان هستند. 

سهرابی این حادثه را اینگونه تعریف کرده است:« متاسفانه اتوبوس حامل بچه های تیم بعد از یاسوج ترمزمیبرد. برای نجات جان بچه ها ، درهای اتوبوس را باز کردند و بچه ها به بیرون پریدند و آسیب دیدند. علی آقا باتوجه به تلاش راننده برای کنترل اتوبوس ازسمت پرتگاه به کنارجاده ، او را همراهی می کند و ماشین وسمت کنارجاده می برد . خداراشکر ماشین کنترل می شود و به دره سقوط نمی کند ولی آقای سامره ضربه می بینند. ایشان الان در بیمارستان و در اتاق عمل هستند ولی اینطورکه دوستان می گفتند ، کتف وسر او آسیب دیده و خیلی خطرناک نیست و انشاله بزودی خوب می شوند.»

اتوبوس علی سامره و شاگردانش ترمز برید

اتوبوس علی سامره و شاگردانش ترمز برید
:
امتیاز : 3 تعداد رای : 5
برگرفته از خبرآنلاین /ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف