نمناک فرهنگ و هنرچهره ها تصادف فتحعلی اویسی و همسرش در چالوس
فتحعلی اویسی ، بازیگر تلویزیون
فتحعلی اویسی بازیگر پیشکسوت تلوزیون و همسرش از حادثه تصادف در چالوس جان سالم به در بردند.
تاریخ انتشار : 28 اسفند 1395

خطر از بیخ گوش فتحعلی اویسی گذشت

فتحعلی اویسی بازیگر تلویزیون و سینما از حادثه واژگونی خودرو و تصادفی که در منطقه نمک آبرود چالوس رخ داد، جان سالم به در برد.

زکریا اشکپور سخنگوی مرکز فوریت های پزشکی مازندران در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه فتحعلی اویسی چهره سرشناس و معروف تلویزیون و سینما از تصادف جان سالم به در برد اظهار داشت:در ساعت 54 دقیقi بامداد شنبه 28 اسفند خبر وقوع انحراف و واژگونی یک دستگاه خودروی سوزوکی ویتارا به مرکز پیام اورژانس غرب استان مازندران اعلام شد.

بازیگر تلویزیون

وی با اظهار اینکه این حادثه در منطقه هتل هایت نمک آبرود در چالوس اتفاق افتاد افزود:در این حادثه آقای فتحعلی اویسی بازیگر معروف سینما و تلویزیون و همسرشان دچار سانحه شدند که توسط همکاران پایگاه اورژانس هچیرود پس از اقدامات درمانی اولیه به بیمارستان طالقانی چالوس منتقل شدند.

وی افزود:بر اساس آخرین گزارش ها خوشبختانه آسیب های جدی ندیدند و بعد از انجام ویزیت و اقدامات درمانی لازم از بیمارستان مرخص شدند.

تصادف فتحعلی اویسی و همسرش در چالوس

تصادف فتحعلی اویسی و همسرش در چالوس
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 15
برگرفته از مهر -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 13 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف