نمناک سرگرمیاتومبیل تصادف شدید و عجیب لامبورگینی با گارد ریل + تصاویر
لامبورگینی ، لامبورگینی اونتادور
گاهی تصادفات جدای از به بار آمدن خسارت های مالی و جانی خیلی صحنۀ عجیبی را به نمایش می گذارند در این گزارش عکسی از یک خودروی لامبورگینی مشاهده می کنید که به طرز عجیبی با با حفاظ اتوبان برخورد کرد.

تصاویر تکان دهنده تصادف سنگین لامبورگینی

در حالیکه خودروسازان جهان تمام تلاش خود را برای قدرتمندتر شدن و سریعتر شدن خودروها می کنند، دغدغه های بزرگتری برای امن تر کردن خودروها دارند. با این وجود بی احتیاطی رانندگان در سراسر جهان با بهترین خودروها می تواند خطرآفرین باشد و این موضوع ربطی به هزینه صرف شده با خودروی مورد نظر شما ندارد. هر چند تجهیزات و کیفیت خودروها در نجات جان انسان ها موثر است.

بر اساس گزارش ها یک لامبورگینی اونتادور نارنجی SV به دلیل سرعت بالا در پارمای ایتالیا در یک تصادف جاده ای به شدت نابود شد.

جزئیات این حادثه و تصادف تا کنون محدود و نامشخص هستند اما تصور می شود ان اونتادور نسخه لیمیتدد پس از برخورد با حفاظ اتوبان کنترل خود را از دست داده و به سمت لاین دیگر اتوبان چرخیده است.

لامبورگینی

تصادف سنگین لامبورگینی

هنوز مشخص نیست به چه دلیل این ابرخودرو با ریل ها برخورد کرده است، اما خودرو از بخش جلو تخریب شده و بخش عقبی خودرو نیز کاملا از بین رفته است. در واقع می توان گفت خودرو از بخش عقب به دو نیم تقسیم شده است.

لامبورگینی

تصادف تکان دهنده لامبورگینی

لامبورگینی

تصادف عجیب لامبورگینی

خودرو چرخ هایش را کاملا از دست داده و کیسه های هوای باز شده را نیز می توان در این تصاویر مشاهده کرد. با وجود این آسیب های گسترده به نظر می رسد که شاسی مونوکوک فیبرکربنی خودرو تنها با چند خراش ساده از آسیب های گسترده در امان مانده است. هنوز از شرایط راننده و سرنشینان خبری گزارش نشده است.

لامبورگینی

تصادف لامبورگینی با گارد ریل 

تصادف شدید و عجیب لامبورگینی با گارد ریل

تصادف شدید و عجیب لامبورگینی با گارد ریل + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از عصر ایران-/ر
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف