نمناک اخبارسیاست تصادف شدید ماشین ولادیمیر پوتین شایعه یا واقعیت؟
ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه
خبر تصادف ماشین ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و کشته شدن راننده او همه جا پخش شد اما آیا این خبر واقعیت دارد؟
تاریخ انتشار : 17 شهریور 1395

تصادف ماشین ولادیمیر پوتین در مسکو

تصادف یک خودرو ب ام و در مسکو که متعلق به اداره کارپردازی ریاست جمهوری روسیه اعلام شده، امروز (سه شنبه) در ایران به عنوان بروز سانحه برای خودرو ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری این کشور انتشار یافته است.

چند ساعتی است که تصاویری از تصادف یک خودرو مشابه با خودروی رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی منتشر شده است.


گزارش ها حاکی از آن است که چند روز پیش یک مرسدس بنز سیاه رنگ در یکی از بزرگراه های مسکو به شدت تصادف کرد و منجر به کشته شدن یک نفر شد. از آن جایی که در ظاهر قضیه این خودروی مشکی رنگ شبیه به خودروی رئیس جمهور روسیه است، این تصادف مرگبار به خودروی او نسبت داده شده که بر اساس شایعات در این تصادف راننده ولادیمیر پوتین جان خود را از دست داده است.

به گفته یلنا کریلوا، سخنگوی اداره کارپردازی ریاست جمهوری روسیه، این تصادف مربوط به اداره کارپردازی ریاست جمهوری روسیه است که علت آن سهل انگاری راننده و عبور از خط ویژه گزارش شده است.

 

رئیس جمهور روسیه

تصادف ماشین ولادیمیر پوتین ؟

این خبر که در رسانه های روسیه به عنوان خبری عادی منتشر شد، کمی بعد به عنوان تصادف خودروی ولادیمیر پوتین و در گذشت راننده رئیس جمهور روسیه در شبکه های اجتماعی ایران منتشر شد در حالی که این خبر کذب محض بوده و متعلق به اداره کارپردازی ریاست جمهوری روسیه است.

تصادف شدید ماشین ولادیمیر پوتین شایعه یا واقعیت؟

تصادف شدید ماشین ولادیمیر پوتین شایعه یا واقعیت؟
:
امتیاز : 1.3 تعداد رای : 4
برگرفته از باشگاه خبرنگاران -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 1 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف