نمناک سرگرمیاتومبیل تصادف ماشین لوکس و گرانقیمت مک لارن + فیلم
تصادف ماشین گران قیمت ، تصادف مک لارن
ماشین گران قیمت مک لارن 2017 که با قیمت 250هزار پوند به فروش می رسد روز گذشته با سرعت 330 کیلومتر برساعت به طور وحشتناکی تصادف کرد.

تصادف ماشین گران قیمت 250 هزار پوندی

تصادفات جاده ای یکی از بدترین اتفاقات ممکن می باشند که اغلب اوقات تنها به دلیل نوعی طرز تفکر اشتباه رخ می دهد. از دید شما منظور از طرز تفکر چه چیزی می تواند باشد؟! شاید تاکنون شما سوار اتومبیل شده باشید که راننده آن به هیچ وجه قوانین رانندگی را رعایت نمی کند و زمانیکه از ایشان علت این کار را می پرسید، در پاسخ به شما خواهد گفت که هیچ مشکلی برای شما پیش نخواهد آمد و خاطر جمع باشید.

 تصادف ماشین گران قیمت

تصادف ماشین گران قیمت مک لارن

اما متاسفانه همین طرز تفکر که هیچ اتفاقی نخواهد افتاد، سالانه جان هزاران نفر را در جاده های شهری و خارج شهری می گیرد. با این وجود رسانه های مختلف هر روز در حال پخش و اجرای برخی قوانین رانندگی هستند تا برای رانندگان مرور شود و آسیبی شامل حال آنها نشود و علیرغم این آگاه سازی باز افرادی هستند که جان و مال خود را تنها به دلیل قوانین رانندگی که از نظر آنها چیز مهمی نمی باشد به خطر می اندازند.

برای مثال روز گذشته ویدیویی بسیار دردناک از یک اتومبیل 250 هزار پوندی که در حین انجام حرکات نمایشی، کنترل اتومبیل را از دست داده بود تبدیل به یکی از ویدیوهای ویروسی شبکه های مجازی شد و به طبع کاربران زیادی نسبت به آن واکنش نشان دادند. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

 قیمت مک لارن 2017

تصادف مک لارن با سرعت 330 کیلومتر برساعت

اتومبیل سوپر اسپرت و قدرتمند مک لارن 720 اس یکی از اتومبیل های گران قیمت این شرکت می باشد که در سال 2017 رونمایی شد که به قیمت 250 هزار پوند به فروش می رسد و جالب است بدانید که این اتومبیل سوپر اسپرت می تواند سرعت 0 تا 100 را تنها در طی 2.8 ثانیه بپیماید.

اما روز گذشته یکی از مالکین این اتومبیل سوپر اسپرت و لوکس در حین اجرای حرکات نمایشی با اتومبیل 250 هزار پوندی اش، کنترل را بنابر سرعت بسیار بالا از دست می دهد و با حاشیه مسیر به شدت برخورد می کند.

احتمال می رود که اتومبیل با سرعت باور نکردنی 330 کیلومتر بر ساعت در حال حرکت بوده است که این میزان سرعت کاملا برخلاف قوانین رانندگی است.

ویدیو تصادف وحشتناک اتومیبل مک لارن 250 هزار پوندی

فیلم تصادف ماشین گران قیمت مک لارن در حین انجام حرکات نمایشی

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ز.ت
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف