نمناک ورزشفوتبال تکذیب تصادف شدید محمد مایلی کهن در شمال
محمد مایلی کهن ، مدیر فنی تیم ملی امید
واژگون شدن خودروی محمد مایلی کهن در سفر به شمال کشور از سوی نادر فریادشیران تکذیب شد.
تاریخ انتشار : 25 بهمن 1394

ماجرای تصادف محمد مایلی کهن

از اواخر هفته گذشته خبر هایی مبنی بر تصادف شدید محمد مایلی کهن مدیر فنی تیم ملی امید به گوش می رسید و باعث نگرانی عده ای شده بود و همه منتظر خبر های بعدی از بستری شدن او در بیمارستان بودند که متوجه شدیم خبرهای منتشر شده درباره تصادف شدید محمد مایلی کهن صحت ندارد و او سالم است و مشکلی ندارد.

خودرو شخصی محمد مایلی کهن در سفر به شمال واژگون شد

اواخر هفته گذشته خبری با این مضمون منتشر شده بود:محمد مایلی کهن با خودروی شخصی خود چپ کرده است اما حال عمومی او خوب است. وقتی اواخر هفته گذشته این خبر منتشر شد، خیلی ها به دنبال یافتن مدیر فنی تیم امید بودند اما تلاش ها بی نتیجه بود.

همه تصور می کردند احتمالا او در بیمارستان بستری است اما این خبر به طور کامل اشتباه بود.

نادر فریادشیران یار همیشگی مایلی کهن در این باره می گوید:«من خواهش می کنم که این خبر را تکذیب کنید چون باعث نگرانی شده است. اصلا اینطور نبوده. شنبه هفته گذشته آقای مایلی کهن به تنهایی به سمت شمال رفتند که در جاده بر اثر خواب آلودگی ماشین او منحرف و به حاشیه جاده می رود. البته ایشان ماشین را کنترل می کند ولی بر اثر برخورد سنگ های کناری جاده، ماشین دچار نقص فنی می شود.» 

تکذیب تصادف شدید محمد مایلی کهن در شمال

تکذیب تصادف شدید محمد مایلی کهن در شمال
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
برگرفته از جام جم آنلاین -/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف