نمناک اخبارحوادث تصادف مرگبار اتوبوس و کامیون در عسلویه + عکس
تصادف مرگبار ، شرکت پیمانکاری درریز
در پی تصادف مرگبار یکدستگاه اتوبوس حامل کارگران شرکت پیمانکاری دریز با کامیون در شهرستان کنگان متاسفانه 4 کارگر کشته شدند.
تاریخ انتشار : 16 بهمن 1393
بازدید : 12,996 نفر

تصادف مرگبار اتوبوس با کامیون در شهرستان کنگان جان 4 کارگر را گرفت و 21 زخمی بر جای گذاشت که در ادامه جزئیات این حادثه را می خوانید.

فرماندار کنگاندر این خصوص گفت:این اتوبوس حامل کارگران شرکت های پیمانکاری منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس 2 بود که با یک دستگاه کامیون که در کنار جاده توقف کرده بود برخورد کرد و باعث بروز این حادثه ناگوار شد.
 
تصادف میان اتوبوس و کامیون
 
فرماندار شهرستان کنگان با بیان اینکه علت حادثه توسط کارشناسان در دست بررسی و هنوز به صورت قطعی اعلام نشده است، افزود:این حادثه تاکنون چهار کشته داشته است که امیدواریم شاهد افزایش تلفات نباشیم.
وی محل وقوع این حادثه را مسیر جاده فرعی کمپ 22 و 24 به سمت فاز 13 پارس جنوبی عنوان کرد و بیان داشت:کارگران شرکت پیمانکاری درریز در این اتوبوس حضور داشتند که از محل اسکان خود به محل کار در حرکت بودند.
 

تصادف مرگبار اتوبوس و کامیون در عسلویه + عکس

تصادف مرگبار اتوبوس و کامیون در عسلویه + عکس
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 20
برگرفته از مهر-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 15 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف