نمناک اخبارحوادث تصادف مرگبار زوج جوان موتورسوار
تصادف مرگبار ، ‌ تصادف مرگبار موتور
زوج جوانی که سوار موتور سیکلت بودند در یک تصادف مرگبار و وحشتناک به کام مرگ کشیده شدند.
تاریخ انتشار : 31 شهریور 1394

تصادف مرگبار زوج جوان

زوج جوانی که منتظر به دنیا آمدن فرزندشان بودند در یک تصادف مرگبار جان خود را از دست دادند.

روح الله چاردیوار سنگ کار نمای ساختمان بود. او هشت سال پیش با دختر یکی از آشنایان به نام فاطمه ازدواج کرد.

زن و شوهر جوان روز یکشنبه 29 شهریورماه خانه پدر روح الله در روستای «قلعه نی» شهر زاوه میهمان بودند.

آنها قرار بود شب به خانه پدر فاطمه بروند. نزدیک غروب بود که با موتورسیکلت به سمت روستای حسین آباد حرکت کردند اما نمی دانستند شبح مرگ تعقیب شان می کند و به چه سرنوشت تلخی دچار خواهند شد.

یک خودروی سواری با موتور در حال حرکت برخورد کرد. راننده این خودرو از محل گریخت و زن و مرد زخمی وسط جاده روی زمین افتادند. هوا تاریک شده بود و دقایقی بعد خودروی دیگری سر رسید و با آنها برخورد کرد و سپس سومین خودرو، نیز با زوج جوان برخورد کرد.

رهگذران عبوری که با اجساد این زوج جوان روبه رو شده بودند ساعت 18:40 موضوع را به پلیس و نیروهای امدادی اعلام کردند. دقایقی بعد اکیپ های امداد و نجات در محل حاضر و به دستور «زردادی» دادستان عمومی و انقلاب شهرستان زاوه تحقیقات پلیس آغاز شد.

اجساد قربانیان این حادثه وحشتناک به سردخانه انتقال یافت. اگر راننده نخستین خودروی سواری که با آنها برخورد کرده بود توقف می کرد و پیکر مجروح شان را به بیمارستان انتقال می داد شاهد وقوع این حادثه تأسف بار و حزن انگیز نمی بودیم.

فرمانده پلیس زاوه در این باره گفت:بررسی های کارشناسان تصادفات در این باره ادامه دارد. اما آنچه قابل توجه است اینکه استفاده نکردن از کلاه ایمنی نیز باعث شد زن و شوهر جوان از ناحیه سر و صورت خود دچار صدمه و جراحت بیشتری شوند.

سرهنگ هوشنگ کیانی همچنین از شهروندان خواست هرگونه اطلاعات خود درباره این حادثه را برای پیگیری سریع تر پرونده به فوریت های پلیسی 110 گزارش دهند.

تصادف مرگبار زوج جوان موتورسوار

تصادف مرگبار زوج جوان موتورسوار
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 20
برگرفته از روزنامه ایران - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 20 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف