تصادف مرگبار

تصادف مرگبار پژو در اتوبان ساوه همدان

تاریخ انتشار : 25 خرداد 1397کد مطلب : 4123زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه از تصادف مرگبار در کیلومتر 48 اتوبان ساوه همدان خبر داد.

تصادف دو خودروی پژو در اتوبان ساوه همدان

مهر: سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه گفت:سوانح جاده ای روز قبل در محور اتوبان ساوه-همدان، یک کشته و 10 مجروح برجای گذاشت. 

نعمت الله عزیزی اظهار داشت:این سانحه رانندگی شامگاه پنجشنبه در کیلومتر 48 آزادراه ساوه - همدان محدوده شهرستان ساوه رخ داد که طی ان دو دستگاه خودروی پژو با یکدیگر تصادف کردند. 

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه افزود:پس از اطلاع رسانی این حادثه به مرکز فوریت های پزشکی ساوه، بلافاصله نیروهای امدادی پایگاه های اورژانس نوبران و غرق آباد به محل سانحه روانه شدند. 

عزیزی بیان کرد:این سانحه جاده ای متاسفانه یک نفر تلفات به دنبال داشت که این سرنشین خودرو قبل از رسیدن نیروهای اورژانس بر اثر شدت جراحات وارده ناشی از تصادف در دم جان باخته بود. 

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه خاطرنشان ساخت:همچنین این سانحه منجر به مصدومیت چهار نفر از سرنشینان هر دو خودرو شد که این مجروحان پس از انجام اقدامات درمانی پیش بیمارستانی تویط نیروهای اورژانس به بیمارستان شهید مدرس ساوه منتقل شدند. 

وی تصریح کرد:طی حادثه رانندگی جاده ای دیگر روز پنجشنبه در محور ساوه - همدان، یک کامیون و یک دستگاه پراید با هم برخورد کردند برخورد کردند که بر اثر وقوع این تصادف، شش نفر از سرنشینان هر دو خودرو مصدوم شدند.

*عکس تزئینی است.

انتهای پیام/م

تصادف مرگبار دو دستگاه پژو در اتوبان ساوه همدان

53
این مطلب مفید بود ؟30
برچسب : تصادف
وبگردی