نمناک اخبارجامعه جزییات جدید تصادف مرگبار 7 دختر و پسر در بلوار ارتش
تصادف مرگبار ، حادثه تصادف
در حادثه تصادف مرگبار خودروی تیبا در بزرگراه ارتش، 4 نفر فوت و 3سرنشین دیگر به شدت مصدوم شدند.
تاریخ انتشار : 12 دی 1396

ماجرای تصادف مرگبار صبح امروز در بلوار ارتش تهران

جلال ملکی گفت:ساعت 2و 24دقیقه بامداد امروز حادثه تصادف در مسیر شرق به غرب بزرگراه ارتش ابتدای بزرگراه امام علی (ع) اتفاق افتاد و بعد از اعلام این حادثه به سامانه 125 سازمان آتش نشانی، دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود:در این حادثه یک دستگاه خودروی سواری تیبا با 7 سرنشین به هنگام حرکت به دلیل نامشخصی از مسیر اصلی خود منحرف شده و در حاشیه بزرگراه با پایه های یک تیر ادوات ترافیکی به شدت برخورد کرده و در محل متوقف شده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی خاطر نشان کرد:به هنگام رسیدن نیرو های آتش نشان به محل حادثه سه سرنشین به خارج از خودرو پرتاب شده و 4 نفر دیگر در درون اتومبیل محبوس شده بودند که بلافاصله عملیات آغاز و با کمک تجهیزات هیدرولیکی قطعات جدا شده و 4 سرنشین محبوس خارج شدند.

تصادف مرگبار

تصادف هولناک و مرگبار 7 دخترو پسر در بزرگراه ارتش

وی عنوان کرد:4 سرنشین خودروی تیبا شامل سه خانم و یک آقا جان خود را در این حادثه از دست دادند 3سرنشین دیگر که به شدت مصدوم شده بودند، توسط نیرو های اورژانس به مراکزدرمانی اعزام شدند.
لازم به ذکر است میانگین سنی فوت شدگان و مصدومان این حادثه 20 الی 35 سال گزارش شده است.

ملکی اذعان داشت:خودروی متلاشی شده به پارکینگ منتقل شده و علت وقوع این حادثه توسط پلیس Police راهور در حال بررسی است.وی در پایان تأکید کرد:به تمامی شهروندان توصیه می شود به هنگام رانندگی در شب سرعت مجاز را رعایت و با احتیاط بیشتری رانندگی کنند.

جزییات جدید تصادف مرگبار 7 بچه محل در بلوار ارتش تهران

٧ بچه محل. ٥ دختر و ٢پسر ٢٢ - ٣٢ ساله. از یک دورهمی برمی گشتند که در بلوار ارتش دچار حادثه شدند؛ یک حادثه تلخ و مبهم. ٤ سرنشین خودرو در همان لحظه اول جان باختند و ٣ دختر و پسر دیگر به مراکز درمانی پایتخت منتقل شدند.
 
«همه ما در شوک هستیم، وقتی تصاویر مچاله شده ماشین آنها را دیدم با خودم فکر کردم که همه آنها مرده اند، مثل یک کابوس بود. من هم قرار بود با آنها به این میهمانی بروم، اما کاری پیش آمد و برنامه را کنسل کردم. از آن روز تا الان مدام به بچه ها و خاطراتمان فکر می کنم. باورم نمی شود که «ناتا» هنوز دارد نفس می کشد و از میان آن آهن پاره ها زنده بیرون آمده است.» این بخشی از صحبت های صمیمی ترین دوست یکی از سرنشینان تیبایی است که در نخستین ساعات بامداد جمعه در اتوبان ارتش تهران دچار حادثه شد.

تصادف در بلوار ارتش

 عکس کشته شدگان تصادف مرگبار بزرگراه ارتش

چند وقت است که با ناتا آشنا شدی؟

حدود ٦ سال پیش با او در یک میهمانی آشنا شدم. به واسطه یکی از دوستانم به یک میهمانی دورهمی دعوت شدیم، آن جا بود که برای نخستین بار ناتا را دیدم. بعد از آن شب بود که رفاقت ما بیشتر شد، چند روز بعد ناتا، من و چند تا از دوستانم را به خانه اش دعوت کرد. همین جوری دوستی ما بیشتر و صمیمی تر شد. دیگر طوری شده بود که همه جا با هم بودیم. میهمانی، گردش و دورهمی، هر جا تفریح یا برنامه ای بود ما با هم بودیم. البته منظورم از ما فقط من و ناتا نیست، ما یک اکیپ بودیم ولی رابطه من با ناتا بعد از مدتی خاص تر شد و به هم نزدیک تر شدیم.

پس باید ناتا را خیلی خوب بشناسی؟

تقریبا همه زندگی اش را برای من تعریف کرده بود. ناتا دختر خاصی است، با دخترهای معمولی فرق دارد. فکرهای عجیبی دارد، ولی دختر خیلی خوبی است. او تنها زندگی می کند. پدرش چند سال پیش فوت کرده؛ هیچ وقت درباره علت مرگ پدرش با من صحبت نکرد اما از بچه ها شنیدم که در یک تصادف کشته شده است. ناتا با مادرش هم زندگی نمی کرد، رابطه خوبی با او نداشت، مادرش را مقصر می دانست. پدر و مادر ناتا از هم طلاق گرفته بودند، به همین دلیل هم او دوست نداشت با مادرش زندگی کند. پدرش خانه خوبی برای او به ارث گذاشته بود و در همان خانه تنها زندگی می کرد. با این که ٢٢ سالش بود، خیلی نترس و شجاع بود؛ همه کارهای زندگی اش را خودش پیش می برد و به کسی نیاز نداشت. تفریح و دورهمی هم پای ثابت برنامه ها بود. یک اکیپ بزرگ و خوشگذران که همه جا با هم بودیم البته بیشتر دورهمی بود، یعنی خانه یکی از بچه ها جمع می شدیم. تا جایی که من اطلاع دارم، آن شب هم از میهمانی بازمی گشتند که تصادف کردند.

چگونه از این حادثه مطلع شدی؟

من از طریق یکی از دوستانم متوجه شدم. همان طور که گفتم ما اکیپی با هم دوست بودیم. روز شنبه بود که یکی از همان دوستان مشترکمان از خارج از کشور به من پیام داد که برای ناتا و بچه ها اتفاق بدی افتاده است. چند تا عکس برایم ارسال کرد، بعد هم از طریق خبرگزاری متوجه شدم که در اتوبان ارتش تصادف کرده اند البته از جزییات تصادف آنها خبر ندارم. وقتی خبرها را می خواندم باورم نمی شد، آنها همان شب یعنی پنجشنبه برای من چند تا عکس فرستادند؛ مثل این که برای ناتا تولد گرفته بودند. قرار بود من هم با آنها باشم، اما کاری برایم پیش آمد و با بچه ها به میهمانی نرفتم.

یعنی آنها در بازگشت از تولد ناتا تصادف کردند؟

تا جایی که من اطلاع دارم، آنها برای تولد دورهم جمع شده بودند اما این که بعد از میهمانی به جای دیگری رفته اند یا در مسیر بازگشت تصادف کرده اند را دقیق نمی دانم.

در این حادثه به جز ناتا دو نفر دیگر هم مصدوم و ٤نفر هم کشته شدند. آنها را هم می شناسی؟

بله، سارا و بردیا هم با آنها بودند که هر دوی آنها کشته شدند. سارا ٢١ یا ٢٢ سال داشت، بردیا هم همین طور. کلا اکیپ ما همه در این رِنج سنی هستند. من با بردیا و سارا نخستین بار در خانه ناتا آشنا شدم. بعد هم با آنها دوست شدیم. هنوز مرگ آنها را باور ندارم. خیلی ناراحت کننده است، اما بقیه آنها را نمی شناسم، فقط شنیدم که ٢نفر دیگر هم کشته شده اند و ٢نفر هم در بیمارستان بستری هستند.

صاحب تیبای هاچ بکی که ناتا و دوستانش سوار آن بودند را می شناسی؟

نه، تا جایی که می دانم، مثل این که سرعت زیادی داشتند. ماشین مچاله شده بود، اصلا قابل تشخیص نبود. از بچه ها پرسیدم، آنها هم نمی دانستند، اما تصادف خیلی شدیدی بوده. عکس ها را که دیدم، باورم نمی شد که از میان آن آهن پاره ها کسی زنده بیرون آمده باشد. هنوز نمی دانم آن شب چه اتفاقی افتاده است، اما هرچه بوده واقعا وحشتناک و دلخراش است. همه ما شوکه شدیم.

نمی دانی که در آن میهمانی مشروب یا مواد مخدر مصرف کرده اند؟

من هیچ اطلاعی از آن میهمانی ندارم. قرار بود با آنها بروم اما نرفتم. حالا این که آنها کاری کرده اند یا راننده کی بوده و چرا با این سرعت حرکت کرده اند را نمی دانم.

اما پلیس اعلام کرده که آنها حالت عادی نداشته اند؟

از این موضوع اطلاع ندارم.

بعد از حادثه ناتا را دیده ای؟

یک بار برای دیدن او به بیمارستان رفتم اما اجازه ملاقات به من ندادند. البته دیروز از طریق یکی از دوستان مشترکمان متوجه شدم که حالش بهتر شده است.

از خانواده اش خبر نداری؟
نه، من با شماره او تماس گرفتم، خاموش بود. ناتا کلا با خانواده اش ارتباط نداشت. همان طور که گفتم تنها زندگی می کرد و برادر یا خواهری هم نداشت. فقط مثل این که با دایی اش در ارتباط بود. از بردیا و سارا هم بی خبرم.

جزییات جدید تصادف مرگبار 7 دختر و پسر در بلوار ارتش

جزییات جدید تصادف مرگبار 7 دختر و پسر در بلوار ارتش
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11
برگرفته از رکنا - روزنامه شهروند - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 10 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف