نمناک اخبارورزشی جزئیات تصادف “مهرداد میناوند” در نوشهر + عکس
مهرداد میناوند ، ماشین مهرداد میناوند
لندکروز مهرداد میناوند بازیکن اسبق پرسپولیس در مسیر رشت به کپورچال واژگون شد. “مهرداد میناوند” از جزئیات سانحه رخ داده توضیحاتی داد.
تاریخ انتشار : 17 مهر 1394

جزئیات تصادف مهرداد میناوند

مهرداد میناوند روز پنجشنبه برای حضور در مراسم افتتاحیه در رشت حضور پیدا کرده بود در راه رفتن بر سر مزار هادی نوروزی در نوشهر دچار حادثه شد و خودروی لند کروزش چپ کرد. عکسی از خودرو میناوند در زیر مشاهده می کنید:

لندکروز مهرداد میناوند

 


 

سانحه تصادف مهرداد میناوند از زبان خودش

مهرداد میناوند قصد داشت به این شهر برود و سر مزار هادی نوروزی حاضر شود اما لندکروز میناوند در نوشهر چپ شد. تصاویر منتشر شده از خودروی این بازیکن نشان می دهد با خوش شانسی از چنین تصادی جان سالم به در برده است. میناوند در این باره توضیح داد:«متاسفانه ماشینم چپ شد و فقط خدا را شکر می کنم که زنده مانده ام.»

او در پاسخ به این سوال که دقیقا چه اتفاقی رخ داده ، می گوید:«من برای حضور در یک مراسم خیریه به رشت رفته بودم. پس از مراسم هم گفتم راهی روستای هادی نوروزی شوم تا بتوانم سرخاکش بروم. فکر می کنم اگر الان زنده ام فقط به خاطر دعای همان بچه هایی است که در رشت برایشان کار خیریه کردم.»

میناوند درباره شکل تصادفش توضیح داد:«متاسفانه جاده مشکل داشت. نه ایمنی وجود داشت و نه جاده سازی درستی. اصلا علامتی نبود که نشان دهد جاده باریک می شود. گوشه جاده هم کلی میل گرد و سنگ ریخته بودند. یک چراغ چشمک زن هم گذاشته بودند که از چراغ قوه ضعیف تر بود. یعنی هیچ نوری نداشت که من آن را درست ببینم. یک لحظه کنترل ماشین از دست رفت و چپ کردم.»

او درباره کمک های مردمی گفت:«باز به مردم و رهگذران که به من کمک کردند چون خبری از آمبولانس نبود. نیروی انتظامی هم 40 دقیقه بعد از آن تازه رسید. خدا را شکر می کنم که الان زنده ام.»

مهرداد میناوند ، تصادف مهرداد میناوند در شمال

جزئیات تصادف “مهرداد میناوند” در نوشهر + عکس
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11
برگرفته از فارس، میزان - /م
این مطلب مفید بود ؟ 10 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف