برخورد وحشتناک موتورسوار با ون
روز گذشته زمانیکه دو سرنشین موتور در حال عبور از یک مسیر دو لاینه بودند، تصمیم به حرکت از حاشیه مسیر گرفتند که نتیجه آنرا در ویدیو این مطلب مشاهده خواهید نمود.

لحظه برخورد وحشتناک موتورسوار با ون

روزانه انسان های زیادی بنابر دلایل و علت های مختلفی دچار مرگ و یا جراحت های متعددی می شوند که شاید دیگر به سلامتی گذشته و قلبی خود دست پیدا نکنند که در میان دلایل مختلفی که وجود دارد، می توان به تصادفات و سوانح مختلف شهری اشاره نمود که روزانه جان هزاران انسان را تنها به یک علت به خطر مرگ می اندازد.

علت اصلی تصادفات جاده ای حضور برخی از رانندگان می باشد که بر این باور هستند قوانین رانندگی تنها یک نوشته ساده می باشند و هیچ کار خاصی نمی توانند انجام دهند و خودشان می توانند به خوبی رانندگی نمایند و این در حالی است که قوانین رانندگی بنابر آزمون و خطاهای زیادی نوشته شده است که با رعایت آنها می توانید جان خود و سایر رانندگان را به خطر نیندازدید.

از این رو در حین رانندگی می بایست تمام قوانین رانندگی را رعایت کنید تا خودتان و سایر سرنشینان اتومبیل شما به سلامت به مقصد برسند و هیچ اسیب جبران ناپذیری را شاهد نباشند. با این وجود با آنکه این رانندگان مطلع هستند که قطعا جانشان به خطر خواهد افتاد باز هم قوانین رانندگی را رعایت نمی کنند.

برای مثال روز گذشته ویدیو عجیب و وحشتناکی از تصادف دو نفر که بر روی یک موتور نشسته بودند و بصورت کاملا غیر مجاز در حین پیمودن مسافت بودند، در صفحات مجازی به شدت منتشر شد و توانست با حواشی و واکنش های مختلفی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

روز گذشته زمانیکه دو سرنشین موتورسوار در حال عبور از یک جاده دو لاینه بودند، برای آنکه هر چه زودتر به مقصد برسند، تصمیم  به عبور از حاشیه جاده گرفتند که این اقدام توانست برای آنها دردسر ساز شود. همان گونه که در ویدیو ذیل مشاهده می کنید آنها با سرعت بسیار بالایی در حال عبور بودند که ناگهان یک رفتگر را در حاشیه مسیر مشاهده می کنند و برای آنکه با وی تصادف نکنند، از مسیر خارج شدند و به سرعت با یک ون سفید رنگ تصادف کردند!

ویدیو لحظه برخورد وحشتناک موتورسوار با ون

لحظه وحشتناک تصادف موتورسوار با ون + فیلم

51
این مطلب مفید بود ؟10
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
برچسب :
وبگردی