نمناک سرگرمیگوناگون تصادف شدید موتورسوار با پهپاد در حین مسابقه + فیلم
آقای بریننیک پرسلی 22 ساله زمانیکه در حال مسابقه موتور سواری بود، در طی اتفاقی دردناک اتفاق تلخی را در اثر برخورد با پهپاد تجربه کرد.

تصادف شدید موتورسوار با پهپاد در حین مسابقه

 پهپادها یا به عبارتی کوادکوپترها، یکی از برترین ایده هایی بود که توانست در طی چند سال به عنوان یک محصول سرگرم کننده در سرتاسر جهان تبدیل شود. از این رو از این هواپیما بی سرنشین در زمینه های مختلفی اعم از فیلم برداری های حرفه ای و غیر حرفه ای، تفریح، تحقیقات و... استفاده می شود و با میزان سرعت پیشرفت تکنولوژی حال حاضر می توانیم آنها را تا چند سال آینده در بخش های مختلف زندگی مشاهده نماییم.
 
برای مثال شاید آنها بتوانند جایگزین نیروهایی همانند مامور پست، پیک رستوران و.. نمود که می توانند بسیار جالب و شگفت انگیز باشند.
 
کوادکوپتر

لحظه نزدیک شدن  بریننیک پرسلی 22 ساله به پهپاد 

اما تنها ضعف آنها میزان شارژدهی کم می باشد که ساده ترین آنها چیزی میان 8 الی 12 دقیقه می تواند پرواز کند و می توان با استفاده از باتری های بزرگ این ضعف را برطرف کرد. با این حال روز گذشته ویدیویی عجیب از تخریب یک پهپاد در صفحات مجازی منتشر شد که توانست با بازدید فراوان و واکنش های متعددی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.
 
تخریب کوادکوپتر

لحظه برخورد  بریننیک پرسلی 22 ساله به پهپاد

آقای " بریننیک پرسلی " 22 ساله روز گذشته زمانیکه در حال تلاش برای پیروز شدن در مسابقات موتورسواری بود، اتفاق تلخ و دردناکی را تجربه کرد. وی زمانیکه در حال مسابقه بود، یک دران در حال فیلم برداری از وی در ارتفاع متوسطی بود که ناگهان در هنگام پرش از رمپ خاکی، دران با شانه وی برخورد کرد و طبق گفته ها پروانه دران جراحتی را بر روی شانه وی ایجاد نمود.
 
هواپیمای بی سرنشین

تخریب کامل پهپاد در تصادف با موتورسوار 

با این وجود دران به سختی با زمین برخورد کرد و از بطور کامل از بین رفت و طبق گفته ها دیگر وی موفق به سپری کردن مسیر مسابقه نشد از مسابقه جای ماند.

ویدیو تصادف شدید موتورسوار با پهپاد در حین مسابقه ؛

تصادف شدید موتورسوار با پهپاد در حین مسابقه + فیلم

تصادف شدید موتورسوار با پهپاد در حین مسابقه + فیلم
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف