تصادف موتورسوار با گوزن
موتورسواری که هنوز هویت وی مشخص نشده است، اخیرا زمانیکه در حال حرکت بود بصورت ناگهانی با یک گوزن برخورد می کند و آسیب می بیند.

لحظه برخورد وحشتناک موتورسوار با گوزن!

در گذشته ای نه چندان دور، برای آنکه انسان ها بتوانند از نقطه ای به نقطه دیگر جابجا شوند ناچار به استفاده از حیوانات در طول سفر بودند تا بتوانند دوست و آشنایان خود را در شهرهای دیگر ملاقات نمایند و به همین دلیل سفر آنها گاها بیش از چند هفته و یا چندین ماه طول می کشید.

از این رو برخی وسایل نقلیه به مرور زمان اختراع و رونمایی شدند تا انسان ها بتوانند با استفاده از آنها سریع تر به مقصد خود برسند که امروزه این وسایل نقلیه توانسته اند به بیشترین میزان ممکن پیشرفت کنند و نیازهای مختلفی را برطرف نمایند.

اما متاسفانه وسایل نقلیه ای اعم از اتومبیل ها و موتور سیکلت ها با وجود پیشرفت هایی که داشته اند، بیشترین آمار مرگ و میر را به خود اختصاص داده اند و علت آن هم حضور برخی از رانندگان است که با وجود آگاهی از قوانین رانندگی، آنها را به هیچ وجه رعایت نمی کنند که با این اقدام ناپسند هم جان خود و هم جان انسان های دیگر را نیز ممکن است دچار خطرات احتمالی نمایند.

با این وجود توصیه می شود قوانین رانندگی را در حین رانندگی بصورت کامل انجام دهید تا میزان سوانح موجود کاهش پیدا کند. اما گاها با رعایت کامل قوانین ممکن است برخی سوانح به سمت شما هجوم بیاورند.

برای مثال اخیرا ویدیویی از یک برخورد شدید موتورسوار با گوزن در صفحات مجازی منتشر شد که توانست با بازدید فراوانی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

در روز 7 آوریل زمانیکه یک موتورسوار در منطقه وروتسواف لهستان در حال رانندگی با رعایت نکات ایمنی بود، ناگهان در طی یک لحظه کاملا اتفاقی با یک گوزن که در حال عبور از این مسیر بود تصادف می کند و به شدت آسیب می بیند.

بعد از برخورد وحشتناک گوزن با موتورسوار، موتورسوار به دلیل شدت ضربه گفته می شود بی هوش بوده و اما راننده اتومبیل سیاه رنگ از قرار معلوم به کمک های اولیه تسلط کافی داشته است و او را به هوش می آورد و سپس موتورسوار به بیمارستان منتقل می شود که هنوز اطلاعات دقیقی در مورد وی وجود ندارد.

ویدیو لحظه برخورد وحشتناک موتورسوار با گوزن!

لحظه برخورد وحشتناک موتورسوار با گوزن! + فیلم

53
این مطلب مفید بود ؟30
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی