تصادف موتورسوار
روز گذشته ویدیو عجیب و وحشتناک موتورسیکلتی که اخیرا در حال عبور از مسیر اتومبیل ها بود و به دلیل عدم کنترل سرعت تصادف نمود، با حواشی متعددی روبرو شد!

تصادف وحشتناک موتور سوار در بزرگراه!

زمانیکه سخن از مرگ و میر می شود، ذهنیت اکثر ما به سمت و سوی رانندگان وسایل نقلیه منحرف خواهد شد که روزانه تعداد زیادی از انسان ها در سرتاسر جهان توسط وسایل نقلیه و حضور رانندگان بی دقتی است که منجر به مرگ و میر تعداد زیادی از انسان ها و حتی خودشان می شوند و بر این باور هستند که رانندگی آنها کاملا صحیح است!

با این وجود هشدار های متعددی از طریق رسانه های مختلف برای یاد آوری برخی قوانین رانندگی به رانندگان داده می شود تا بتوانند در زمینه رانندگی فرهنگ سازی نمایند، اما باز برخی از رانندگان بی مسئولیت پذیر، به شیوه خود رانندگی می کنند و برای آنکه سریعتر به مقصد برسند یا بتوانند خودنمایی نمایند، جان خود و انسان های دیگر را به خطر می اندازند.

برای مثال روز گذشته ویدیو عجیبی از یک موتورسوار اسپانیایی در صفحات مجازی منتشر شد که تنها در چند دقیقه توانست با بازدید متعددی روبرو شود و واکنش های مختلفی را به خود جلب نماید.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

روز گذشته ویدیو وحشتناک از تصادف یک موتورسوار اسپانیایی در بزرگراه منطقه ماربیا اسپانیا رخ داد که از قرار معلوم همان گونه که در ویدیو مشاهده می کنید، بزرگراه برای امنیت بیشتر رانندگان، به دو قسمت تقسیم شده است تا اتومبیل ها را از موتورسیکلت ها جدا نماید. اما با وجود تقسیمات انجام شده، باز هم موتور سواران نکات ایمنی را رعایت نمی کنند.

در این حین زمانیکه دوربین داشبورد اتومبیل که ویدیو آنرا در ذیل مشاهده می کنید، لحظه ای را ثبت می کند که در آن سه موتورسیکلت از مسیر اتومبیل ها تصمیم به عبور می گیرند که سومین موتورسیکلت موفق به کنترل سرعت بالای خود نمی شود و با اتومبیل جلویی خود به شدت تصادف می کند و سپس بر روی زمین می افتد!

ویدیو تصادف وحشتناک موتور سوار در بزرگراه!

تصادف وحشتناک موتور سوار در بزرگراه! + فیلم

2.52
این مطلب مفید بود ؟11
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی